Epson’un İlk 16 Renkli Dijital Tekstil Baskı Yazıcısı: Monna Lisa Evo Tre 32

Epson’un 16 kanallı Monna Lisa Evo Tre 32 modeli, İspanya-Barselona’da düzenlenen; dünyanın en önemli tekstil baskı çözümleri fuarlarından ITMA’da lanse edildi. Epson’un ilk 16 renkli dijital tekstil baskı yazıcı modeli, mükemmel renk çeşitliliği ile giderek daha rekabetçi hale gelen dijital tekstil piyasasına hizmet ediyor.

Dijital kumaş baskı teknolojisi öncüsü Epson, 16 farklı rengi kapsayabilen ilk dijital yazıcısı olan 16 kanallı Monna Lisa Evo Tre 32 modelini Türkiye’de de 2019 yaz döneminde satışa sunacak.

Monna Lisa Evo Tre 32 en elverişli noktada makineye bitişik konumlandırılabilen bir dış yuvaya sahip. Bu yuva 16 farklı Genesta Acid mürekkep paketini içeriyor ve yazıcının özel renkler ya da özel sipariş işlemleri dahil olmak üzere çok geniş bir renk çeşitliliğini kullanıma sunuyor.

Genişletilmiş Renk Skalası ve Artırılmış Özelleştirme

Epson’un ilk 16 renk baskı yapan dijital tekstil yazıcısı Monna Lisa Evo Tre 32, serbest ve geniş bir renk seleksiyonu sunuyor. Standart Genesta Acid mürekkeplerinin (Sarı, Turuncu, Kırmızı, Macenta, Yakut, Mavi, Kobalt, Açık Mavi, Gri, Siyah), Genesta Floresan renkleriyle (Flavin ve Pembe) ve yeni Genesta Kahverengisi ve Lacivertiyle kullanılmasını sağlıyor. Bu yolla baskı şirketleri hem spor giysileri hem de plaj giysilerini (Floresan renkler) ve diğer tekstil piyasası ürünlerini (spot renkler) aynı yazıcı ile üretebilir.

Her tarafında (ipek eşarplar gibi) eşit renk parlaklığı gerektiren kumaşlar üzerinde mükemmel renk penetrasyonunu elde etmek için Across sıvısı kullananlar yine mevcut bütün renkleri kullanabilirler ve bitmiş ürünün kalitesi çok daha yüksek olacaktır.