Epson’un 24 inç Boya Süblimleştirmeli İlk Yazıcısı

Epson’un birçok girişimci için büyük avantaj sağlayan geniş format yazıcı segmentine bir yenisi daha eklendi. SureColor SC-F500, Epson’un 24 inç boya süblimleştirmeli ilk yazıcısı. Model, çok geniş yelpazede hediyelik ve promosyonel ürün üzerine yüksek kaliteli baskı yapabiliyor.

Geniş format yazıcı çözümlerinde her geçen gün ürün yelpazesini geliştiren Epson, tekstil ve dış mekan baskı (signage) odaklı modellerinin yanı sıra; birçok farklı malzemeye aynı anda baskı alabilen iş modelleriyle fark yaratarak yatırımcı ve girişimcilere avantaj sunuyor. Yeni model SC-F500 özellikle; promosyon sektörü profesyonelleri, kopyalama merkezleri, fotoğraf laboratuvarları ve giyim üreticilerine esnek ve yüksek kaliteli baskı yoluyla müşteri tercihine yön vermede yardımcı olmak üzere geliştirildi.

Epson’un dye süblimasyon tarafındaki ilk 24 inç ebatlı yazıcı modeli; basılı telefon kılıfları, kupalar, mouse pedler, tişörtler veya yastıklar üreten küçük işletmelere hızlı geri dönüş süreleri, güvenilirlik ve düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sağlıyor. Ayrıca, kurulum, kullanım veya bakım için uzman bilgisi gerektirmiyor.

Tümü yine Epson ve dye süblimasyon serisinde ilk WiFi

SC-F500, Epson’un tümü mükemmel bir uyum içinde çalışmak üzere tasarlanmış mürekkeplerini, yazılımını ve kağıtlarını içeren eksiksiz uçtan uca yazdırma çözümünün bütünleşmesinden oluşuyor. “SC-F500, işletmelerin esnek ve müşteri ihtiyaçlarına duyarlı olmasını sağlamak için kullanım kolaylığı, üretkenlik ve verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır” diyen Epson Türkiye Ticari ve Endüstriyel Ürünler Ön Satış Uzmanı Hayri Şenol sözlerine şöyle devam ediyor: “Yeniden doldurulabilir mürekkep teknolojimiz elbette yeni modelimizde de mevcut ve 140 ml’lik şişeler baskı sırasında bile kullanılabiliyor. Dye süblimasyon serimizde Epson olarak kendi portföyümüzde bir ilke imza attık ki bu da Wi-Fi bağlantısı. Tabaka ile rulo kağıt arasında kolaylıkla geçiş sağlayan otomatik kağıt değiştirme, baskı maliyetlerini doğru hesaplamak için Epson’un LFP Muhasebe Aracı, toz önleme için baskı kafası koruma plakası ve kullanım kolaylığını arttırıcı 4,3 inç dokunmatik ekran yeni modelimizin sunduğu diğer avantajlar.”