Eleman.net’e Yeni CMO

Ülkemizin mavi yaka ve ara kademe pozisyonlarında en büyük dijital istihdam platformu Eleman.net’te CMO görevine Levent Dicle atandı.

Ülkemizin mavi yaka ve ara kademe pozisyonlarında en büyük dijital istihdam platformu Eleman.net’te CMO görevine Levent Dicle atandı. Lisans eğitimini Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlayan Dicle, profesyonel kariyerine 1998 yılında Superonline.com’da Satış Uzmanı olarak başladı. Reklamcılık alanında 25 yıllık sektör deneyimine sahip olan ve bu süreçte Sahibinden.com’dan Gittigidiyor.com’a, Dailymotion.com’dan Demirören Medya Grubu’na kadar tanınmış markalarda satış müdürlüğünden reklam grup başkanlığına, departman liderliğinden başkan yardımcılığına kadar çeşitli üst düzey görevleri üstlenen Dicle’nin gerek medya gerek internet girişimleri alanında güçlü bir deneyimi bulunuyor. Eleman.net’te CMO görevine başlayan Dicle aynı zamanda öğretim üyesi olarak Yeditepe Üniversitesi’nde Dijital Pazarlama dersleri veriyor, İngilizce ve Flemenkçe biliyor.

“Türkiye’nin İstihdam Kaynağı” misyonundan hareketle 350 binden fazla üye firma ve 15 milyondan fazla iş arayana hizmet veren, ara kademe ve mayi yaka pozisyonlarında lider istihdam platformu Eleman.net insan kaynağına ve altyapısına yaptığı yatırımlarla büyüme stratejisini sürdürüyor. İnsan odaklı yapısıyla sunduğu hizmet yapısını kurulduğu 2005 yılından bu yana her geçen gün geliştiren firma, kaliteli hizmet yapısıyla sektörüne değer katıyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?