Eclit, Vargonen’i Bünyesine Kattı

Müşterilerinin tüm BT ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayan Eclit, yönetilen bulut hizmetlerini KOBİ’lere erişilebilir maliyetlerle sunan Vargonen’i bünyesine kattı. Bir Turkven ortaklığı olan Eclit bu satın almayla birlikte 1.000’den fazla müşteriye hizmet vererek büyümeye devam ediyor.

Eclit, yönetilen bulut hizmeti sağlayıcısı Vargonen’i bünyesine kattı. Vargonen’in uzmanlık alanlarıyla birlikte mevcut müşterilerine farklı çözümler sunacak ve pazardaki farklı segmentlere de hitap edecek olan Eclit, 1.000’den fazla müşteriye uzun vadeli hizmet veren, uzmanlaşmış bir yönetilen hizmetler sağlayıcısı olarak büyümeye devam ediyor.

Eclit’in sunduğu yönetilen BT hizmetleri sayesinde büyük şirketler performanslarını artırıp masraflarını azaltırken, KOBİ’ler ise IT cihazı ve personeli yatırımı yapmadan, gerekli tüm altyapı, kullanıcı desteği ve yazılımları bir servis olarak kullanma önceliğine kavuşuyor ve rekabet güçlerini artırıyorlar.

Eclit Co-CEO’su Evren Ballı, konuyla ilgili şunları söyledi:
“Geçtiğimiz bir yıl içerisinde teknoloji, yönetim sistemleri ve insan kaynağına yaptığımız büyük yatırımlar ile müşterilerimize yüksek standartlarda IT hizmetini kesintisiz sunan operasyonel mükemmelliğe ulaştık. Eclit olarak her gün daha da ileriye gitmek ve büyümek için çalışıyoruz. Bu stratejimizle uyumlu bir şekilde, Vargonen’in kapsamlı hizmetleriyle müşterilerimize sunduğumuz çözüm portföyünü genişletiyor ve 1.000’den fazla müşterisi olan bir yönetilen hizmetler sağlayıcısı konumuna geliyoruz. Önümüzdeki dönemde de organik ve inorganik büyüme stratejimiz devam edecek.”

Eclit ve Vargonen’in şirket kültürlerindeki uyuma dikkat çeken Eclit Co-CEO’su Egemen İnce de “Vargonen, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutması, en güncel teknolojiyi kullanarak kesintisiz hizmet vermesi ve alanında uzman olması açısından DNA’mızla da uyuşan bir şirket. Eclit’in KOBİ’lere hizmet verme stratejisi ve Vargonen’in de bu segmentteki müşterilere hitap eden tamamlayıcı hizmetler sunması da bir başka ortak nokta. Bu hamleyle KOBİ stratejimizi pekiştirecek, müşteri tabanımızı genişletecek ve uzman insan kaynağımız ve müşteri odaklı yaklaşımla sunduğumuz hizmetlerimizi daha da ileriye taşıyacağız.” diye konuştu.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?