E-ticaret Şirketlerini Büyütecek İşbirliği

Türkiye’de dünya ortalamasıyla aynı hızla büyüyen dijitalleşmede, e-ticaret ile işinizi geliştirip büyütmek, daha başarılı olmak ve binlerce marka arasından ayrışmak için IdeaSoft ve RubiBrands yeni bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği ile e-ticaret şirketleri artık çok daha hızlı büyüyecek.

Önde gelen e-ticaret markalarını bünyesinde toplayan ve gerekli yatırımla beraber hızla büyüterek küresel markalar haline dönüştüren RubiBrands ve Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı IdeaSoft işbirliği yaptı. Bu işbirliği ile e-ticaret dünyasında global bir marka haline gelmek ve çok daha hızlı büyümek mümkün olacak.

IdeaSoft CEO’su Seyhun Özkara, Türkiye’de binlerce e-ticaret markasının oluşumunda, kuruluşunda ve bugünlere gelmesinde altyapı ve çözüm ortağı olarak hizmet verdiklerini belirterek, “IdeaSoft her gün yeni ürünler, yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Büyüyen e-ticaret ekosisteminde markaların ilk gününden itibaren dijital dünyada ihtiyaç duyduğu yatırımları, tecrübeyi ve deneyimi alabilmesi çalışıyoruz. İşletmelerin, e-ticarette daha doğru büyümelerine, daha hızlı ilerlemelerine olanak sağlayacak adımları atması için çaba sarf ediyoruz. IdeaSoft & RubiBrands olarak farklı kapıları da açmasını planladığımız önemli bir projeye imza attık. Bu iş ortaklığımız neticesinde, IdeaSoft altyapısını kullanan ve büyüme sürecinde olan başarılı iş modellerine yatırım bulmaları, deneyim ve tecrübe desteği ile daha hızlı işlerini büyütmeleri için büyük bir fırsat yaratıyoruz” şeklinde konuştu.
Özkara ayrıca; “IdeaSoft ve RubiBrands birlikteliğinden yararlanacak olan e-ticaret siteleri, işlerini geliştirip büyütmek, daha başarılı olmak ve binlerce marka arasından ayrışarak öne çıkmak için her anlamda büyük bir avantaj elde edecek. IdeaSoft altyapısındaki e-ticaret siteleri hem yarattığımız değeri nakite dönüştürmekte, hem de gerekli sektör tecrübesi ve finansal yatırımlar ile markalarını büyütmeye devam edecekler. “ diyerek sözlerini tamamlarken;

RubiBrands Kurucularından Emre Ekmekçi ise “RubiBrands e-ticaret girişimcilerinin işlerini büyütmeleri için bir yatırım veya şirketlerini satmaları için bir fırsat sunuyor. Bugüne kadar e-ticaret işi kurmak ve yönetmek adına bir çok yapı vardı ancak işlerini satabilecekleri bir yapı bulunmuyordu. RubiBrands olarak işlerini satmak veya ortak olarak bizimle büyütmek isteyen girişimciler ekosistemine ulaşmak için IdeaSoft ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye’de “e-ticaret işimi iyi yapıyorum” diyebilmek için iyi bir e-ticaret yazılım altyapısı olması gerekiyor. Sektörün öncü firması IdeaSoft’un altyapısını kullanan şirketler bizim seçim kriterimizdeki en önemli madde olan, doğru, büyümeye hazır altyapı kriterini sağlıyorlar. IdeaSoft’un sunmuş olduğu e-ihracat modülü ile de yatırım yaptığımız markalarımızı kolayca yurtdışına açma fırsatı yakalıyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdi.