Dell NativeEdge Yazılımı Uçta İnovasyonu Güçlendiriyor

Dell Technologies, uç operasyon yazılım platformu Dell NativeEdge ile müşterilerin uç altyapılarını ve uygulamalarını dağıtma, yönetme ve güvence altına alma yöntemlerini kolaylaştırıyor.

Dell Technologies, müşterilerin uç altyapılarını ve uygulamalarını dağıtma, yönetme ve güvence altına alma yöntemlerini kolaylaştıran uç operasyon yazılım platformu Dell NativeEdge’in dünya çapında kullanıma sunulduğunu duyurdu. Dell ayrıca, kuruluşların uç ortamlarının düzenlenmesi ve genişletilmesini kolaylaştıran Dell NativeEdge’in kullanımına yardımcı olmak için iş ortağı ve OEM müşteri ekosistemini büyütüyor.

Dell Technologies Uç Çözümler Kıdemli Başkan Yardımcısı Gil Shneorson, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
“Dell NativeEdge yazılımı, süreçleri basitleştiren ve uçta gerçek zamanlı karar alma süreçlerini destekleyen çözümler geliştirme konusundaki uzmanlığımızı ortaya koyuyor. İş ortaklarımız, müşterilerimizin başarılarında önemli bir rol oynuyor. Hep birlikte, altyapı ve uygulamaların dağıtımını ve yönetimini daha basitleştirerek uç noktayı, çeşitli sektörlerdeki işletmeler için stratejik bir destekçi hâline getirebiliriz.”

Dell NativeEdge ile standart uç dağıtımlarını karşılaştıran yakın tarihli analizler, platformun uç uygulamalarını kolaylaştırma ve hızlandırma potansiyeline sahip olduğunu, büyük ölçekli cihaz kurulumu ve uygulama yönetimi gibi rutin ve tekrarlayan görevleri otomatikleştirerek standart yöntemlere kıyasla 22 kata kadar daha hızlı yaşam döngüsü yönetimi1 sağlayabildiğini gösteriyor. Örneğin, kurulumu ve dağıtımı 100 saat sürebilen büyük ölçekli bir uç uygulaması, Dell NativeEdge kullanıldığında beş saatin altına düşebiliyor.

Dell NativeEdge için iş ortaklığı fırsatları

Uç kullanımının çeşitli sektörlerde giderek yaygınlaşmasıyla birlikte Dell’in iş ortağı topluluğu, müşterilere uç yolculuklarında yardımcı olma konusunda önemli bir rol üstleniyor. Dell NativeEdge, işletmelerin uç ortam karmaşıklığını azaltmalarına yardımcı olmak üzere her tür iş ortağı için yeni bir operasyon aracı sağlıyor.

Dell Edge İş Ortağı Sertifikasyon Programı aracılığıyla Bağımsız Yazılım Sağlayıcıları (ISV) ve diğer kanal ortakları, Dell NativeEdge uygulama kataloğundaki yazılımlarını müşterilere sunmadan önce test etmek ve optimize etmek için özel bir laboratuvar ortamında doğrudan Dell mühendisleriyle birlikte çalışıyor. OEM müşterileri ve sistem entegratörleri için Dell NativeEdge yazılımı, müşterilerin kendi ortamları için uç çözümleri tasarlama ve dağıtma şeklini standart hâle getirme fırsatı sunuyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?