Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE.WORKS’ü Tanıttı

Şirketin 3DEXPERIENCE platformu üzerindeki dijital uygulamaları, SOLIDWORKS kullanıcıları ve orta ölçekli işletmelere yönelik olarak tasarlandı. Kullanım kolaylığı ve sadelik özellikleri, işletmelerin faaliyetlerini dönüştürmeleri ve günümüzde sanayide yaşanan rönesans dönemine uygun şekilde yeni deneyimler sunmaları için platformun etkisinden yararlanmasına olanak sağlayacak. 3DEXPERIENCE platformu orta ölçekli işletmelerin faaliyetleri için bir kıstas ve performans göstergesi olacak.

Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE platformunda (3DEXPERIENCE platform), SOLIDWORKS kullanıcılarının ve dünyanın dört bir yanındaki küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış, endüstriye duyarlı uygulamalardan oluşan yeni çözüm portföyünü duyurdu.

3DEXPERIENCE.WORKS, çevrimiçi işbirliği özelliğini tasarım, simülasyon ve üretim ERP (Enterprise Resource Planning- Kurumsal Kaynak Planlama) özellikleri ile tek bir dijital ortam içinde benzersiz şekilde biraraya getiriyor ve bu şekilde büyümekte olan işletmelere daha yaratıcı, verimli ve günümüzde sanayide yaşanan rönesans dönemine daha uyumlu olmaları için de yardımcı oluyor.

3DEXPERIENCE.WORKS Dassault Systèmes’in her yıl 3D tasarım ve mühendislik camiasına yönelik olarak düzenlediği SOLIDWORKS World 2019 konferansında tanıtıldı. 3DEXPERIENCE.WORKS, yaklaşık 25 senedir milyonlarca yenilikçi tarafından kullanılan SOLIDWORKS uygulamalarının kullanım kolaylığı ve sadelik özelliklerinin kapsamını genişletiyor ve 3DEXPERIENCE platformu üzerinde ince ayarlı ve sadeleştirilmiş uygulamalardan oluşan yeni bir iş çözümleri kategorisi sunuyor. Dassault Systèmes,

3DEXPERIENCE.WORKS’ü IQMS’i satın almasının ardından geliştirdi. IQMS’in orta ölçekli üreticiler için tasarladığı ERP üretim yazılım uygulamaları portföyünün adı satın almayla DELMIAWORKS olarak değişmişti.