Cyberwise, ATS İşbirliği Endüstriyel Siber Güvenlik Alanında Öncü Bir Güç Oluşturacak

Cyberwise,  ATS ile önemli bir iş birliğine imza attı. Orta Doğu ve çevre bölgelere özel çözümler geliştirmek için güçlerini birleştiren Cyberwise ve ATS bu işbirliği sayesinde endüstriyel siber güvenlik alanında öncü bir güç oluşturacak.

Business handshake

Küresel çapta kabul gören çözüm ve hizmetleriyle siber güvenlik alanında bölgesel lider olan Cyberwise, bu alanda saygın bir firma olan ATS ile güçlerini birleştiriyor. Stratejik bir işbirliğine imza atan Cyberwise ve ATS, birbirini tamamlayan ürün ve hizmetler sunarak Orta Doğu ve çevre bölgelerdeki varlıklarını güçlendirmeyi planlıyor.

Kritik altyapı ve endüstriyel sistemlerin korunmasının hayati öneme sahip olduğunu ifade eden Cyberwise Genel Müdürü Aret Kıllıoğlu, “Bu acil ihtiyacın bilinciyle endüstriyel siber güvenlik uzmanlığımızı ATS’nin bilgi birikimiyle birleştiriyoruz. Geliştirdiğimiz ortak strateji ile birbirimizi tamamlayan ürün ve hizmetler sunarak, Orta Doğu ve çevre bölgelere özel çözümler geliştirmek için güçlerimizi birleştiriyoruz. Ortak hedefimiz, Orta Doğu ve ötesindeki endüstrilerin karşılaştığı özel zorluklara uygun, kapsamlı çözümler sunmak. Endüstriyel siber güvenlik hizmetlerimizdeki deneyimimiz ve ATS’nin OT güvenliği konusundaki derin bilgisi sayesinde, gelişen siber tehditlere karşı kritik sistemleri korumak için eşsiz bir fırsat sunacağız. “ dedi.

ATS CEO’su Ziad Naboulsi ise işbirliği ile ilgili şunları aktardı:
“30 yılı aşkın deneyimi ve siber güvenlik konusuna bütünsel yaklaşımıyla Cyberwise, bölgedeki farklı sektörlerden işletmelere birinci sınıf siber güvenlik hizmetleri, danışmanlık hizmetleri ve yönetilen güvenlik çözümleri sağlama konusunda itibar kazanmış bir şirket. Cyberwise ile gerçekleştirdiğimiz bu ortaklığın müşterilerimiz için oyunun kurallarını değiştireceğinden eminiz. Cyberwise’ın uzmanlığı ve deneyimi ile hizmet alanlarımızı genişletecek ve müşterilerimize işletmelerini siber tehditlerden korumak için kapsamlı danışmanlık çözümleri sunacağız. Hali hazırda bölgede uzun yıllardır uçtan uca endüstriyel siber güvenlik projeleri gerçekleştiren ATS, Cyberwise ile birlikte, bütüncül bir ürün ve hizmet ağına ulaşacaklar.”

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?