“Commencis Yaz Kampüsü” Üçüncü Yılında da Tüm Hızıyla Devam Ediyor 

Commencis çalışanları, bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek Commencis Yaz Kampüsü programıyla Antalya Nirvana Meditteranean Excellence Otel’de buluşuyor.

Pandeminin ilk günlerinden itibaren uyguladığı gönüllü uzaktan çalışma modeline devam eden Commencis, iki yıl önce başlattığı Yaz Kampüsü programını bu yıl Antalya’da yer alan 5 yıldızlı ultra her şey dahil konseptli Nirvana Mediterranean Excellence Otel’de devam ettiriyor.

10 Haziran’da başlayan ve eylül ortasına kadar devam edecek Commencis Yaz Kampüsü programında Commencis çalışanları ekip oyunları ve sosyal aktivitelerle bağlarını güçlendirip birlikte vakit geçirmenin yanı sıra sevdikleriyle beraber tatil yapma imkanı da bulacak. Commencis ekibine yaz aylarında katılanlar ve stajyerler de Commencis Yaz Kampüsü programından yararlanabilecek.

Commencis CEO’su Fırat İşbecer, Commencis Yaz Kampüsü programıyla ilgili şunları söyledi:
“Bu yıl üçüncü kez düzenlediğimiz Commencis Yaz Kampüsü’nü 2021 yazında başlatırken amacımız, tüm ekibimizin daha mutlu ve özgür hissettiği bir ortamda rahat çalışmasını sağlamaktı. Bu yaklaşımla, son derece olumlu yorumlarla karşılanan Commencis Yaz Kampüsü programımızın içeriğini aldığımız geri bildirimler doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Bu yaz, Commencis Yaz Kampüsü’nde gerçekleştirdiğimiz ekip oyunları ve sosyal aktivitelerle takım ruhunu canlı tutarken, önümüzdeki dönem hedeflerimizi, vizyonumuzu ve değerlerimizi de ele alıyoruz. Sağladığımız her imkanda olduğu gibi bu programda da çalışanlarımızla, gelecekte potansiyel iş arkadaşlarımız olarak gördüğümüz stajyerlerimiz arasında herhangi bir ayrım yapmıyoruz. Yaz dönemi stajyerlerimiz de programdan yararlanabiliyor. Aynı zamanda Commencis Yaz Kampüsü farklı ekiplerde yer alan çalışanlarımızın birbirlerini daha iyi tanıması için de önemli bir fırsat sunuyor.”

Commencis ile birlikte kardeş şirketleri Dataroid ve finbyte’ın çalışanları da Commencis Yaz Kampüsü’nden yararlanarak, 5 yıldızlı otel konforunda aileleri ve yakınlarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecek.

Commencis, 300’e yakın çalışanıyla yazılım, kullanıcı deneyimi, büyük veri ve bulut bilişim alanındaki ürün ve çözümleriyle dünyada önde gelen markaların dijitalde büyümelerine öncülük ediyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?