CMT Sıradaki Yatırımını Antalya’ya Yaptı

Ulusal ve uluslararası para transferini en hızlı ve en uygun şekilde gerçekleştirme iddiasıyla faaliyet gösteren CMT, Antalya’da iki CMT HAN Temsilciliği açtı. Şirket böylece Kapalıçarşı’dan başlattığı yaygınlaşma sürecini Akdeniz’e taşımış oldu.

Antalya’dan sonra diğer illerde de yatırım yapmayı planlayan CMT, transfer işlemlerinde herhangi bir banka hesabı gerekliliği olmadan para gönderme ve alma rahatlığı sunmasıyla dikkat çekiyor.

Gurbetçilere de yarayacak

Gurbetçilerin, yurt dışında bulundukları zamanlarda Türkiye’deymiş gibi para alıp, gönderme işlemleri yapabilmelerine imkân tanıyan CMT, müşterilerine fon transferi yapma, menkul varlık alımı, satımı, kiralama gibi hizmetlerin yanında; vergi ödeme, eğitim harcamaları, sigorta, indirimli alışveriş olanağı ve HGS gibi farklı alanlarda ödeme kolaylığı sunuyor. Hizmetlerini yurt genelinde 1.500 noktaya ulaştırmayı hedefleyen firma, para transferinde kurumları ve bankalarla yaptığı entegrasyon çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Altyapısını yenileyen CMT, rakiplerine göre, para transferi ve ödeme hizmetlerinde yüzde 40 tasarruf avantajı sağladığı iddiasında.

CMT HAN ve CMT BANCO’lar ile bankaların sahadaki yüzü olmak istediklerini belirten CMT Genel Müdürü Onur Baran Çağlar, “Antalya, turizm gelirleriyle, tarım ürünleri ihracat etmesiyle dikkat çeken, yabancı ülke vatandaşlarının tatil ve çalışmak için geldiği önemli bir şehrimiz. Ayrıca farklı ülkelerden birçok kişi bu şehrimizde yerleşik yaşıyor. Yabancı ve yerli vatandaşlar ile Türk işverenlerimizin hızlı, hesaplı ve güvenli para transferi ihtiyaçlarından yola çıkarak bu şehre yatırım yapma kararı aldık. Merkezi konumda olan Lara ve Konyaaltı ilçelerinde CMT HAN’larımızı müşterilerimiz ile buluşturduk” dedi.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?