Citrix Workspace for Google Cloud Genel Kullanıma Açıldı 

Şirketlere üst düzey bir dijital iş deneyimi sağlama konusunda sunduğu esneklik ve seçimi geliştiren  Citrix Systems, Inc. Citrix® Workspace™ for Google Cloud‘ın genel kullanılabilirliğini duyurdu.  Bu çözümü kullanarak, şirketler; çalışanların ihtiyaç duydukları kullanmayı tercih ettiği G Suite uygulamalarına birleşik erişim sağlayabilir ve katılım ve üretkenliği artıran basit, akıllı bir deneyim kullanabilirler.

Citrix Ürün Pazarlama Başkan Yardımcısı Calvin Hsu, “Günümüzde, çalışanlar iş konusunda teknolojinin dikkatlerini dağıtmasını istemiyorlar. Ellerinden gelenin en iyisini yapabilme açısından güçlendirilmek istiyorlar,” şeklinde konuştu. Hsu, “Citrix Workspace ile şirketler, çalışanlarda yılgınlığa yol açan dijital gürültüyü durdurabilirler ve önemli olan ve gelişen çalışmalara odaklanmalarını sağlayabilirler” dedi.

Google Cloud Ortaklar Birimi Direktörü Manvinder Singh, “Citrix’in Çalışma Alanı platformunun şu anda dünya çapındaki G Suite’i kullanan milyonlarca müşterisine ulaşabilmesinden memnunuz. G Suite ile bütünleşerek ve genişleterek, Citrix müşterilerin işlerini daha düzenli ve işbirliğine dayalı bir şekilde yapmalarına yardımcı olmak için yeni yollar sunuyor.” şeklinde konuştu.