Bullbeez İş Dünyasına İddialı Geliyor

Enterprise Next röportajlarında konuğumuz Bullbeez Kurucuları Abdülkadir Koçer ve Ahmet Unat oldu.

Bullbeez. kurumların sosyal medyası olma vizyonuyla Abdülkadir Koçer ve Ahmet Unat tarafında kurulan yeni biri girişim. Android ve iOS platformlarının dışında webden de ulaşılabilen Bullbeez, işletmelerin sosyal medyayı daha aktif ve verimli kullanabilmelerinin yolunu açmayı hedefliyor.

Hedef üç yılda dış pazarlara açılmak

Bullbeez’in kurucu ortakları, üç yıl içinde Türkiye’de asgari doygunluğa ulaştıkları noktada uygulamayı yurt dışına açmayı planladıklarını anlattı. Öncelikle Türkiye benzeri pazarlarda yani ekosistem olgunluğu olarak tohum aşamasında olan ülkelerde etkinlik sağlamayı hedeflediklerini dile getiren Koçer ve Unat, girişim ekosisteminin hızla büyümesinin önlenemez bir gerçek olduğunu, bu anlamda da Türkiye’nin ve özellikle Anadolu’nun potansiyeline inandıklarını vurguladı. Bullbeez olarak ülkenin bu değişimi daha iyi sağlaması adına katabilecekleri en küçük faydanın dahi arkasında olduklarının altını çizen Abdülkadir Koçer ve Ahmet Unat, sözlerini, “Girişimcilik ekosistemi için varız; çünkü geleceği girişimciler inşa edecek” şeklinde noktaladı.

Anadolu’dan çıkan iki genç girişimci olan olan Koçer ve Unat, Koç Üniversitesi’nde aldıkları eğitimin ardından Anadolu’daki girişimlere doğru ve gerçek bilgileri verebilmek adına bu girişimi hayata geçiriyor. Bullbeez’in hikayesini Bullbeez Kurucuları Abdülkadir Koçer ve Ahmet Unat ile gerçekleştirdiğimiz aşağıdaki keyifli sohbetten izleyebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Ahmet Ateş 24 Şubat 2022

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?