Bugün Değilse Ne Zaman

Sistem Global Danışmanlık, “Bugün Değilse Ne Zaman” diyerek toplumsal duyarlılık hareketi başlattı.

Korona virüs pandemisi dünya genelinde 2 milyondan fazla insana bulaştı ve halen de yayılmaya devam ediyor. Toplumun her kesimi el birliği içinde olmayı ve devletin yükümlülüklerini paylaşmayı destekliyor. Sistem Global Danışmanlık, Korona Virüs salgınıyla ilgili mücadeleye destek olmak için “Bugün Değilse Ne Zaman” kampanyasını başlattı.

COVID-19 salgını sonrasında dayanışma ruhunu artırmak için “Bugün Değilse Ne Zaman” diyen Sistem Global Danışmanlık, iki ay boyunca Ar-Ge, Hukuk, Patent, Vergi ve Mali Danışmanlık birimlerinin her birinde hafta bir ücretsiz danışmanlık veriyor.
2019 yılında yaşanan ekonomik dalgalanmanın ardından ilk kez başlatılan “Bugün Değilse Ne Zaman” hareketinde, teknoloji odaklı KOBİ’lerin yaşam döngülerini sürdürmeleri için ücretsiz danışmanlık verilmişti.

İşletmelerin Ar-Ge ve teknoloji odaklı katma değer üretiminin sekteye uğramamasını hedefleyen “Bugün Değilse Ne Zaman” hareketi, salgın ile mücadeleye destek olmak ve çözümün bir parçası olma amaçlarını da güdüyor.
Başvuruları buradaki web sitesi üzerinden yapılan kampanyada firmalar bu hizmetlerden sadece bir kez faydalanma hakkında sahip oluyor.

Sistem Global Danışmanlık’ın 300’den fazla çalışanı tarafından titizlikle takip edilen firmalara, e-posta yoluyla bir kampanya kodu verildi. Sistem Global Danışmanlık’ın yeni nesil danışmanlık platformu olan eDanışman üzerinden yürütülen bu hizmetler, online olarak sürdürülüyor.

Yaklaşık 25 yıldır Türk ekonomisine katkı sağlamayı hedeflediklerini anlatan Sistem Global Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karslıoğlu, “Sadece Türkiye değil dünyadaki tüm dengeleri değiştiren bu virüs salgınını ancak dayanışma ruhu ile atlatabiliriz. Sistem Global ailesi olarak, hayat şartlarının her geçen gün daha da zorlaştığını görüyoruz. İşletmelerin Sistem Global’i bir deniz feneri gibi görmesini istiyoruz. Biz buradayız ve zorda olan her işletmeye yardım eli uzatmaya hazırız” dedi.

Hüseyin Karslıoğlu, Sistem Global olarak başlattıkları bu destek hareketine, KOBİ’lere değer üretebilecek tüm kişi ve kurumların katılımını beklediklerini ifade etti.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?