Blacklion, 2024 Uluslararası Stevie Ödülünü Kazandı

“İş dünyasının Oscarları” olarak değerlendirilen Stevie Ödülleri’nde Türkiye’nin ilk ve Tek IT Odaklı Pazarlama Ajansı Blacklion, bu yıl “Sanal ve Canlı Etkinlikler” kategorisinde Gümüş Stevie Ödülü’ne layık görüldü.

Her yıl, dünyanın 70’ten fazla ülkesinden gelen 12.000’den fazla başvurunun değerlendirildiği ve 125’ten fazla profesyonel jürinin titizlikle inceleyerek puanlayarak verdiği iş dünyasının en prestijli ödül programı, Stevie Ödülleri’nde Blacklion IT Marketing Agency, kazananlar arasında yer aldı.

Apple markasının Premium İş Ortağı Troy ile birlikte, Galataport’ta organize edilen iPhone 15 Türkiye Lansmanı’nını gerçekleştiren Blacklion, yeni iPhone’ları mağazaya helikopterle getirmiş, Burcu Esmersoy’un sunumu ve DJ Hey Douglas’ın performansı ile muhteşem bir geceye imza atmıştı.

2 Mart 2024’te Birleşik Arap Emirlikleri’nin Ras Al Khaimah kentinteki Mövenpick Resort Al Marjan Adası’nda gerçekleştirilen gala yemeğine Blacklion Ajans Başkanı Mert Kirişçioğlu ve Troy yöneticileri, ödülünü Stevie Ödülleri İcra Kurulu Başkanı Michael Gallagher’den aldı.

Gala gecesinde konuşan Mert Kirişçioğlu; “Proje kapsamında 18 kameraman, 2 görüntü yönetmeni ve 24 kişilik özel bir ekiple birlikte çalıştık. Bu özel ödülü ülkemizde kazanan ilk ve tek IT odaklı pazarlama ajansı olduğumuz için mutluluk duyuyoruz” dedi.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?