Bitcoin ve Kripto Para Alım Satımı ‘Cep’te

Türkiye’de Bitcoin ve kripto paraların kolaylıkla alım satımının yapılabildiği BtcTurk, BtcTurk | PRO Mobil Uygulaması ile artık cepte.

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü kripto para alım satım platformu BtcTurk, profesyonel yatırımcılar için geliştirdiği BtcTurk | PRO’nun mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Grafikler ve fiyat hareketlerini anlık takip ederek limit alım ve satım emirlerinin girilebileceği, Bitcoin ve diğer kripto paraların kolaylıkla alım satımının yapılabileceği BtcTurk | PRO mobil uygulaması hem Google PlayStore hem de AppStore’dan indirilebiliyor.

BtcTurk | PRO mobil uygulamasına üye girişi yapabilmek için BtcTurk hesabı gerekiyor. Henüz BtcTurk’e üye olmayanlar ise mobil uygulama üzerinden hesap oluşturabiliyor.

Al-Sat Butonu Hız ve Kolaylık Sunuyor

Mobil uygulama üzerinden; işlem yapabilecek tüm işlem çiftlerine ulaşılabilirken seçilen işlem çifti ile ilgili fiyat grafiği, derinlik tablosu, en iyi alış / satış fiyatları, 24 saatlik en yüksek ve en düşük fiyatları ve 24 saatlik hacim bilgilerine ulaşılabiliyor. Al-sat butonları ile bu ekrandan hızlıca alım satım ekranına geçiş yapılabiliyor.