Bilkom’dan Kolay ve Güvenli Sterilizasyon Çözümü

Akıllı telefon, kulaklık ve çeşitli aksesuvarların sterilizasyon işlemini 5 dk’da pratik bir şekilde gerçekleştirebilen Celly ProSterilizer, Bilkom güvencesiyle Türkiye’de.

Covid-19 salgını ile kişisel hijyen konusu gündeme taşınırken, sık kullanılan aksesuarların nasıl sterilize edilebileceği de konuşulmaya başlandı. İçinde bulunduğumuz normalleşme sürecinde, akıllı telefon, kulaklık gibi aksesuvarların yanı sıra, maske, anahtar gibi sık kullandığımız eşyaların steril olması her şeyden önemli.

Celly Prosterilizer UV-C ışınları sayesinde, günlük yaşantımızda sıklıkla kullandığımız aksesuvarlar üzerindeki mikroorganizmaları yüzde 99 oranında yok ediyor.

Elektronik ürünlerin genel güvenliği, elektromanyetik uyumluluk ve bazı tehlikeli maddelerin kullanımı konusunda (RoHS/Reach) AB düzenlemelerine uygun olan ve CE sertifikasına sahip Celly ProSterilizer, UV-C’nin yapısı gereği içerisindeki objelere herhangi bir zarar vermeden çalışıyor.

Aromaterapi ile koku fonksiyonu

Sterilizasyon sürecini 5 dakikada tamamlayarak, otomatik olarak kapanan cihaz, aromaterapi işleviyle birkaç damla likit yağ veya parfüm ile bu objelerin 10 dakika içerisinde güzel kokmasını sağlıyor.

Celly ProSterilizer, kompakt tasarımıyla çantada kolayca taşınabiliyor ve Micro USB bağlantısı ile şarj edilebiliyor. Ürünün kutusuna şarj kablosunun yanı sıra, temizlik bezi de dahil.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?