BenQ EH600 ile Bilgisayar İhtiyacına Son

Kablosuz bağlantı özellikleriyle öne çıkan projeksiyon cihazı BenQ EH600, Enterprise Next test merkezimizin konuğu oldu.

İşletmeler için doğru makine parkına sahip olmak her zaman bir avantaj sağlar. Makine parkından kastımız sadece bilgisayar ya da sunucular değil aynı zamanda yazıcılar ve sunum cihazlarını da kapsıyor doğal olarak.

Geçtiğimiz hafta test merkezimizi ziyarete gelen BenQ EH600 de kabul edilebilir boyutları, 2,5 kilogram ağırlığı ve desteklediği mobil uygulamalarla işletmelerin makine parkında mutlaka bulundurması gereken cihazlar arasında yer alıyor.

Sunum yaparken kontrol sizin elinizde

BenQ EH600, Android 6.0 işletim sistemine sahip bir cihaz. Android mobil cihazlar dışında, iOS ve Windows tabanlı cihazları da kablosuz olarak destekleyen BenQ EH600, sahip olduğu USB’den içerik aktarabilme özelliği ile de kullanıcılara bilgisayar ya da başka cihazlara bağlı kalmadan kolayca sunum yapabilme özgürlüğü sağlıyor.

Zoom ve Teams gibi günümüzün popüler online toplantı uygulamaları ile de uyumlu olan BenQ EH600, sahip olduğu TeamViewer özelliği ile de BT bölümünün cihaza uzaktan erişerek olası sorunları çözmesine yardımcı oluyor.

AMS (Hesap Yönetimi Hizmeti)

Benq EH600, Google Drive, OneDrive ve Dropbox gibi popüler bulut depolama hizmetleriyle senkronize olabiliyor. AMS, EH600’de tümleşik olarak geliyor ve bir dizüstü bilgisayara gerek duymadan buluta doğrudan erişim sunuyor. Bu sayede tek bir AMS hesabıyla da tüm verilerinizi ve materyallerinizi yönetebiliyorsunuz.

WPS Office

BenQ EH600 WPS Office uygulamasına da sahip. Bu uygulama ile Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını USB aracılığıyla veya akıllı projektörün dahili depolama alanını kullanarak kolayca açıp kullanabiliyorsunuz.

Sorunsuz Web Erişimi için Dahili Firefox

Artık sadece yansıtma için kullanılmayan BenQ projektörler, bilgisayarların yerini almaya hazır. BenQ EH 600 Dahili Firefox internet tarayıcısı yüklü olarak geliyor. Bu da toplantılar sırasında internetin gücünden yararlanmanıza olanak sağlıyor. Tarayıcı, çalışanların işe alımla ilgili web seminerleri ve diğer görevler için de kullanılabiliyor.

USB ile tüm dosyalara erişim

JPEG, PDF, Microsoft belgeleri ve diğer dosyalar da dahil olmak üzere çok çeşitli dosya biçimlerini destekleyen BenQ Smart Projektörlerdeki A Tipi USB bağlantı noktası, görüntüleri veya belgeleri bilgisayar olmadan doğrudan kolayca yansıtmanıza imkan veriyor.

Veri ve Cihaz Koruması

BenQ, BenQ Suggests’teki McAfee birinci sınıf koruma uygulaması ile kötü amaçlı yazılımlara karşı cihaz güvenliği sunuyor. Bu ödüllü antivirüs uygulaması, virüs bulaşmasını önlemek için USB flash disk gibi bağlı HID cihazlarını otomatik olarak tarar ve optimum ağ koruması ile güvenli olmayan tüm web sitelerine erişimi engelliyor.

BenQ Smart Control

Yenilikçi uygulama, projektör ve dahili iş uygulamaları arasında daha iyi gezinme için akıllı telefonunuzu bir tuş takımına ve dokunmatik fareye dönüştürür.

Benq EH600 Projeksiyon Teknik Özellikleri

Projeksiyon Sistemi: DLP Tekli 0,65 inç 1080P
Doğal Çözünürlük: 1920 x 1080 piksel, 16: 9
DMD türü: DMD çipi
Parlaklık (ANSI lümen): 3.500 lümen
Kontrast Oranı (FOFO): 10,000:1
Ekran Rengi: 1,07 Milyar Renk
Doğal En Boy Oranı: 16: 9
Işık Kaynağı: Lamba
Işık Kaynağı Watt Miktarı: 240W
Işık Kaynağı Ömrü: Normal 5000 saat, Eko 10000 saat, SmartEco 15000 saat, Lampsave 15000 saat
Optik Yansıtma Mesafesi Oranı: 1.49 ~ 1.64
Yakınlaştırma Oranı: 1.1:1
Lens: Manuel odaklanma
Keystone Ayarı: 1D, Dikey +/- 40 derece
Ses Hoparlör: 2W
Akıllı Sistem: İşletim Sistemi Android 6.0
RAM: 16 GB / 2 GB
Boyutlar (G x Y x D) (mm): 296 x 120 x 232 mm
Net Ağırlık (Kg): 2.5 kg

Cihazı satın almak ya da daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm bunları ve daha fazlasını ise aşağıdaki inceleme videomuzdan izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?