Bahar Alerjisine, ‘Temiz Hava’ İyi Gelecek

Baharın gelmesiyle yoğunlaşan alerjik reaksiyonları, hava kalitesini iyileştirerek önlemek mümkün. NanoProtect HEPA filtre teknolojili Philips 3000i Hava Temizleyici; virüs, bakteri, polen, toz, evcil hayvan kepeği, gaz ve diğer kirletici maddelerden koruma sağlıyor.

Bahar ile birlikte yoğunlaşan hapşırma, öksürük, göz kızarması, nefes almada zorluk gibi alerjik rahatsızlıklar, sanıldığından çok daha fazla kişinin günlük yaşamını olumsuz etkiliyor. Sadece açık havadaki yürüyüşler nedeniyle değil, pencere açılarak havalandırılan bir odada bulunurken bile pek çok kişi alerjik tepkilerinin çoğaldığını görüyor. Dış ortamda bulunan alerjenler hava yoluyla ev, ofis ve diğer kapalı ortamlara kolayca taşınıyor ve asılı kalabiliyorlar. Özellikle evcil hayvanların taşıdığı alerjenler iç ortamda aylarca havada asılı olarak bulunabiliyor, günlük yaşamı doğrudan etkiliyor. Alerjisi olan kişilerin daha kaliteli bir yaşam için önlem alması kaçınılmaz hale geliyor.

Havayı saniyede 1000 kez tarayarak koruma sağlıyor

Philips’in NanoProtect HEPA filtre teknolojili 3000i Hava Temizleyici’si, tek bir düğme ile ultra ince parçacıkları algılamak için havayı saniyede 1000 kez tarayarak; virüs, bakteri, polen, toz, evcil hayvan kepeği, gaz ve diğer kirletici maddelerden koruma sağlıyor. 520 m³/sa temiz hava sağlama hızı (CADR) sayesinde temiz havayı odanın her köşesine dağıtırken, enerji tasarruflu olmasıyla da dikkat çekiyor. Uyku modunda gösterge ışıkları kısılıyor, siz uyurken neredeyse sessiz bir şekilde havayı temizliyor.

Virüslerin yüzde 99’unu temizliyor

Hava kalitesini gerçek zamanlı olarak bildiren Quiet Mark sertifikalı Philips 3000i Hava Temizleyici, eviniz için doğru hızı akıllı bir şekilde seçiyor. Etkisi Airmid Health-Group tarafından yapılan bağımsız testlerle de kanıtlanmış olan Philips teknolojisi, havadaki virüslerin ve aerosollerin yüzde 99,9’unu temizliyor.

Evinizin hava kalitesini her an takip edebilirsiniz

Evinizin hava kalitesini gerçek zamanlı olarak bir bakışta görmenizi sağlayan gösterge ekranının yanı sıra telefonunuzdaki Clean Home + uygulaması üzerinden de takip edebiliyor ve cihazınızı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. Böylece kapalı ortamlardaki alerjenlerin, gazların ve astım, felç, kalp, akciğer hastalıklarına neden olan havadaki çok küçük parçacıkları temsil eden PM2.5’in seviyesini düzenli olarak takip edebiliyor, sayısal olarak ve sezgisel bir renkli halkayla inceleyebiliyorsunuz.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?