AssisTT’ten KOBİ ve Start-up’lara Yenilikçi Çözüm

Teknolojik çözümleriyle müşteri deneyimi sektörüne yön veren AssisTT; KOBİ’lerin, start-up’ların ve çağrı yönetimi konusundaki ihtiyacı değişkenlik gösteren kurumların büyümelerine ve müşteri deneyimlerini arttırmalarına katkı sağlamak amacıyla ‘Anahtar Teslim Sanal Santral Modeli’ni geliştirdi.

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, KOBİ’lerin, start-up’ların ve anlık çağrı alma konusunda ihtiyacı esneklik gösteren kurumların büyümelerine katkı sağlamak amacıyla ‘Anahtar Teslim Sanal Santral Modeli’ni hayata geçirdi. Çağrı merkezi ihtiyacı esneklik gösteren sektörlerin hedeflendiği bu modelle, çeşitli iletişim kanallarının entegre edilip hızla devreye alındığı yeni sanal santral altyapısı sayesinde firmalar kendi iş alanlarına odaklanabiliyor. Özel projeler dışında bu modeli talep eden müşterilere; CRM, chatbot (sohbet robotu), çoklu kanal yönetimi, bilgi yönetimi platformu (Infobox), sosyal medya yönetimi, görüntülü görüşme, konuşma analitiği, yönetici gösterge paneli (dashboard) gibi teknolojik hizmetler de sunuluyor.

“Müşterilerimizin Hayatını Kolaylaştıran Çözümler Sunmaya Devam Ediyoruz”

İş Geliştirme ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nimet Güventepe, “AssisTT olarak farklı ölçeklerdeki müşterilerimize yönelik hazırladığımız Anahtar Teslim Sanal Santral Modelimiz ile müşterilerimizin hızla büyümelerine destek oluyor, ihtiyaçları doğrultusunda seçecekleri hizmetler ile verimliliklerini arttırmayı hedefliyoruz. Uygun fiyat ve hızlı entegre edilebilen paylaşımlı alt yapımız ile ister anahtar teslim hizmet isterlerse de özel projelerine göre çözümler sunuyoruz. Bu model sayesinde müşterilerimiz ana iş alanlarına odaklanabiliyor. Ayrıca firmaların müşteri temsilcisine ihtiyaç duyduklarında ise ‘İhtiyacın Kadar Öde Modeli’ ile maliyet optimizasyonu sunuyoruz” dedi.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?