Ark Summit Finance Etkinliği Gerçekleştirildi

ArkSigner tarafından bankacılık, finans ve ödeme kuruluşlarına yönelik olarak düzenlenen Ark Summit Finance etkinliği, 13 Haziran tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirildi. Etkinliğin açılış konuşmaları ArkSigner Genel Müdür Yardımcısı Özlem Kahramaner ve Teknolojide Kadın Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney tarafından yapıldı.

Sektördeki birçok banka ve ödeme kuruluşundan seçkin bir davetli topluluğunun katılım sağladığı etkinlikte, Elektronik Bankacılık Hizmetlerinde Sözleşme İlişkisinin Kurulmasında Kimlik Doğrulama ve İşlem Güvenliği, Tüzel Kişilerin Uzaktan Müşteri Edinimi ve Yapay Zeka gibi konularda ArkSigner yöneticileri tarafından yapılan sunumlar ilgiyle takip edildi.

Sektör Tartışıyor Panelinde ise banka temsilcileri Tüzel Kişilerin Uzaktan Müşteri Edinimi (KYB) ve Sözleşme İlişkisinin Kurulmasında Kimlik Doğrulama ve İşlem Güvenliği konusunu tüm detaylarıyla konuştular. KPMG Türkiye Fintech ve Dijital Finans Lideri Sinem Cantürk’ün panel yöneticiliğini üstlendiği panelde; Albaraka Türk Dijital Kanallar Geliştirme Müdürü Kübra Girit Kopuz, Garanti Bankası Dijital Ürün & İş Geliştirme Yöneticisi Umay Yılmaz , ING Bank Hukuk Müşaviri Yardımcısı Engin Gülcan, Türkiye İş Bankası Kanal Güvenlik Birim Müdürü Mehmet Ali Özdoğan konuyla ilgili görüşlerini katılımcılarla paylaştı.

Etkinliğin kapanış sunumu ise Elektronik Ortamda Sözleşme İlişkisinin Kurulması başlığıyla ArkSigner Genel Müdürü Yasin Kahramaner tarafından gerçekleştirildi. İlgiyle takip edilen sunumun ardından soru cevap bölümüyle etkinlik sona erdi.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?