Adcolony Artık Resmen Digital Turbine

Digital Turbine, müşterilerinin ve iş ortaklarının daha fazla cihaz ile, daha fazla tüketiciye ve bağlantıya ulaşmaları için cesur ve stratejik bir hamle yaparak kurum altında yer alan tüm şirketleri birleştirilmiş tek bir kurumsal çatı altında topladığını duyurdu.

Yeni marka kimliği ile Digital Turbine uçtan uca mobil büyüme platformunu oluşturmak amacıyla Fyber, AdColony ve Appreciate şirketlerini geçen yıl satın almasının ardından pazar liderlerini bir çatı altında birleştirmesi ile entegrasyondaki en önemli hamlelerden birini de gerçekleştirmiş oluyor.

Digital Turbine CEO’su Bill Stone, “Yeni birleşik kimliğimiz, güçlü ve karlı bir büyümeyle sonuçlanan birkaç yıllık stratejik yenilik ve satın almanın doruk noktası. Tüm şirketlerimizi tek bir marka altında bir araya getirmemiz devam eden bağlılığımızı yansıtıyor. İş ortaklarımıza sunduğumuz değerleri genişleterek, anlamlı ticari büyüme sağlamaları için ürünlerimizi daha fazla kullanmalarını kolaylaştırıyoruz” sözleriyle birleşmenin önemini özetliyor.

Digital Turbine’ın yeni marka kimliği; cihaz içi deneyimler, uygulama arabuluculuğu, reklamdan para kazanma, kullanıcı edinme ve marka bilinirliğini kapsayan mobil büyüme çözümlerini genişleterek sektörde dev bir adım atmaya hazırlanıyor.

Pazarlama ve Strateji Kıdemli Başkan Yardımcısı Itai Cohen, “Yeni Digital Turbine ile çalışmaya başlayan müşteri ve partnerlerimizde büyük bir başarı gördük. Örneğin Accuweather, daha da fazla büyüme elde etmek için uygulama dağıtımı, kitle geliştirme ve uygulama içi para kazanma genelinde platformumuzu kullanan müşterilerimizden yalnızca bir tanesi. Geçen yıl içinde birden fazla şirketi tek bir çatı altında birleştirme konusunda büyük ilerleme kaydettik ve bu değişiklikle müşterilerimizin kim olduğumuzu, ne yaptığımızı ve büyüme hedeflerine ulaşmalarına nasıl yardımcı olabileceğimizi anlamalarını kolaylaştırdık.” sözleriyle birleşmenin müşteriler ve iş ortakları için önemini bir kez daha vurguluyor.

Global tasarım firması Pentagram ve Purpose Worldwide ile ortaklaşa geliştirilen Digital Turbine’ın yeni markası tüm bölgelere yayılıyor ve ürünleri, web sitesi, sosyal medya hesapları ve satış-pazarlama materyalleri dahil olmak üzere tüm noktalarda kullanılmaya başlanıyor.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?