Acronis True Image 2020 Kullanıma Hazır

Acronis, ödüllü kişisel siber koruma çözümünün yeni versiyonu olan Acronis True Image 2020’yi piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Duyurunun bir parçası olarak şirket, yeni sürümün kullanıcıların buluttaki yerel yedekleri otomatik olarak çoğaltmalarına olanak sağladığını açıkladı. Ayrıca ürün, veri koruma uzmanlarının neredeyse evrensel olarak önerdiği 3-2-1 yedekleme kuralını otomatikleştiren ilk kişisel çözüm oldu. İkili Koruma çoğaltma özelliği, performansını, kontrolünü ve güvenliğini daha da artırmak için tasarlanmış 100’den fazla geliştirme ve Acronis True Image 2020’ye dahil edilen yeni özelliklerden sadece bir tanesi.

Acronis Kurucusu ve CEO’su Serguei“ SB ”Beloussov, “Bugün verilere ne kadar güvendiğimizi göz önüne alarak, dijital varlıklarımız hiç bu kadar değerli olmamıştı. Ancak bu kullanım aynı zamanda her zamankinden daha fazla veri ve daha fazla cihazla uğraştığımız anlamına gelir. Her geçen gün artan siber tehdit riskinden korunmak, artan karmaşıklık, güvenlik ve maliyet kaygıları gibi bir takım zorluklar ortaya koyuyor. Yeni sürümümüz kapsamlı siber korumayı kolay, verimli ve güvenli hale getirerek, bireylerin tüm verilerinin korunmasını sağlamasına yardımcı olabilir” dedi.

Güvenli Hayat

Bu sürüm, şirketin geleneksel veri koruma ve siber güvenliği tek bir çözümde birleştiren siber koruma vizyonunu hayata geçiren en son çözümü. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Acronis True Image 2020, beş siber koruma vektörünü ele alan tek kişisel çözümdür – verilerin güvenliğini, erişilebilirliğini, gizliliğini, özgünlüğünü ve güvenliğini de (SAPAS) sağlıyor. Bu yaklaşım, Acronis True Image 2020’nin ev kullanıcıları, müşterileri ve ev tabanlı işletmelere kolay, verimli, güvenli siber koruma sağladığı anlamına da geliyor.