“Acronis Bizim Elimiz Ayağımız”

Müşteri odaklı çalışan Acronis’te en büyük motivasyon kullanıcılarından gelen başlıktaki cümle.

Mayıs ayı başında yeni ürünü Acronis Cyber Protect‘i duyuran Acronis, faaliyet gösterdiği tüm ülke ve pazarlarda müşteri odaklı hizmeti ön plana çıkartıyor.

Acronis Ülke Satış Müdürü Cüneyt Atınç, müşterilerinin neden Acronis’i tercih ettiklerini sorusuna, “Kurum ve kuruluşların karşılaştıkları zorlukları anlıyor ve bunlara yönelik çözümlerimiz ile hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Acronis tümleşik bir veri koruma çözümü sunuyor. Sanal sunucular, fiziksel sunucular, bilgisayarlarınız tek bir esnek ve kolay kullanımlı Türkçe arayüz ile yönetilebiliyor. Hayat kurtaran patentli teknolojileri ile iş sürekliliği sağlıyor. Karşılaştığım bilgi işlem yöneticilerinin söylediği “Acronis elimiz ayağımız” lafı bizim için çok değerli” şeklinde cevap veriyor.

Acronis Türkiye’de 6 kişilik bir ekip ve ekosistemimiz beraber ile faaliyet gösteriyor. Şirketin platin partnerlerı arasında Innovera ve Teknoser gibi Türkiye’nin büyük sistem entegratörleri ve veri koruma firmaları yer alıyor. Her sektör ve segmentten müşteriye hizmet veren Acronis hali hazırda kamu, TSK, finans, enerji, telekomünikasyon, üretim yapan firmalarla çalışıyor.

Enterprise Next’te yaptığımız dijital sohbetler çerçevesinde konuğumuz Acronis Ülke Satış Müdürü Cüneyt Atınç oldu. Cüneyt Atınç ile gerçekleştirdiğimiz röportajın detaylarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?