Açık Kulak Seste Yeni Zirve

Huawei, Huawei FreeClip’in açan C-köprüsü Tasarımı ile açık kulak kulaklıklarının dünyasını yeniden şekillendiriyor. Enterprise Next test merkezimin yeni konuğu Huawei FreeClip oldu.

Açık kulak kulaklıkları, geleneksel kulak içi seçeneklere alternatif arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan niş bir kategoriyi oluşturuyor. Huawei, mevcut açık kulak seçeneklerinin sınırlamalarının farkında ve pazarda onu farklı kılan ikonik C-köprüsü Tasarımına sahip Huawei FreeClip’i oluşturmak için yıllarca araştırma ve geliştirmeye yatırım yaptı.

Formda kalmak için tam formunda: Hareket Edin, Sallanın, Ama Kulaklığınız Sabit Kalsın

Huawei FreeClip, güvenli uyum, ter direnci ve konforu bir araya getirerek fitness tutkunlarına hitap ediyor. C-köprüsü tasarımı, optimize edilmiş 11 derecelik eğim açısı ile her biri yalnızca 5,6 g ağırlığında bir Ni-Ti bellek teli çekirdeği kullanıyor. Dünya çapında 10.000’den fazla insan kulağından toplanan verilerle titizlikle üretilen Huawei FreeClip, zorlu egzersizler sırasında güvenli bir şekilde yerinde kalıyor. IP54 dereceli suya ve tere dayanıklılık sertifikasına sahip olan ürün, kullanıcılara ses kalitesinden ödün vermeden fitness hedeflerine ulaşmaları için dayanıklılık sağlıyor.

Ürün hakkındaki detaylı görüşlerimizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?