​İzmir’de Evler Robota Geçiyor

Her zeminde kolayca hareket eden tasarımı ve yüksek emiş gücüyle ev temizliğini kolaylaştıran Anker Eufy RoboVac, İzmir Ayrancılar bölgesindeki 134 BİM mağazasında peşin fiyatına 6 taksitle satışa sunuluyor.

Şehir yaşamının stresi uzun mesai saatleriyle birleşince, birçok kişinin ev işleri için zamanı ve enerjisi kalmıyor. Çalışan ailelerin arta kalan zamanlarda ev işlerine değil, birbirine vakit ayırmasını sağlayarak evlerde yaşam kalitesini artıran Eufy Robovac akıllı süpürge, Ayrancılar bölgesinde 134 BİM mağazasıyla İzmir’deki tüketiciyle buluşuyor. BİM ve Anker arasında gerçekleştirilen iş birliği kapsamında özel bir kampanyayla peşin fiyatına 6 taksitle raflarda yerini alacak olan Anker Eufy Robovac, 19 Nisan Cuma günü Urla, Çeşme, Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova, Gaziemir, Karabaşlar, Torbalı, Tire, Ödemiş, Kuşadası, Seferihisar, Özdere ve Gümüldür BİM mağazalarında satışa sunulacak. Anker Eufy RoboVac akıllı robot süpürge, HEPA filtresi ve yüksek emiş gücüyle ev ve ofis temizliğinin en zahmetli bölümlerinden birini tümüyle otomatik hale getiriyor.

İki hafta boyunca devam edecek olan bu kampanya ile son teknoloji akıllı yaşam ürünlerini erişilebilir fiyatlarla tüketiciye sunduklarını kaydeden Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, “İzmir’deki 134 ayrı mağazada aynı gün başlayacak bu kampanya için BİM ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliğiyle şehir yaşamının yoğun temposunda çalışan insanların evlerinde vakitlerini sevdiklerine ve kendilerini mutlu hissedecekleri uğraşlara ayırmalarını amaçlıyoruz. BİM ile birlikte yaptığımız Anker Eufy Robovac kampanyası, yeni nesil teknolojilerin yaşama kattığı değeri ve konforu daha fazla haneye ulaştırmasıyla da önem taşıyor” diye konuştu.

Robot Süpürge Evin Her Yerinde

Kızılötesi sensörleri ile zeminde bulunan engelleri ve köşeleri tespit eden Anker Eufy RoboVac, dar alanlarda sıkışmayı önlerken, saksı ve benzeri nesnelere çarpmadan süpürme işlemini gerçekleştiriyor. Böylelikle kullanıcının hiçbir müdahalesine gerek kalmıyor. Akıllı robot süpürge, gücü azaldığında ise kendi kendine şarj ünitesine geri dönerek temizlik için her zaman hazırlıklı kalıyor.

Düşük profilli tasarımı sayesinde mobilyaların altına kolaylıkla girebilen Anker Eufy RoboVac, kahve sehpalarının, kanepelerin ve masaların altında gizlenen kirleri tümüyle yok ediyor. Robotun yenilikçi tasarımında yer alan yuvarlama fırçası ve yan fırçalar, kiri etkin biçimde gevşetip yerinden çıkarıyor. Sonrasında ise 1300Pa’lık güçlü emişe sahip toz toplayıcısı devreye giriyor. Halı ve kilim gibi yükseltilere kolaylıkla tırmanan Anker Eufy RoboVac, bu sayede uçtan uca eksiksiz bir temizlik sağlanıyor.

Evcil Hayvanlarla Dost

Farklı zemin türleri üzerinde kolayca hareket ederek evin her yerini etkin biçimde temizleyen Anker Eufy RoboVac, ayrıca evcil hayvan tüylerini de topluyor. Geleneksel elektrikli süpürgelere kıyasla yüzde 75 daha sessiz çalışan akıllı robot, çalıştığı süre boyunca evde gürültü kirliliği oluşmasını önlüyor. Anker Eufy RoboVac ayrıca biri HEPA olmak üzere üçlü filtre sistemiyle temizlemeyi bir üst seviyeye çıkarıyor. Güçlü filtre sistemi toz akarı ve küf sporu gibi tetikleyicileri toplayarak, dışarı verilen havanın daha temiz olmasını sağlıyor. Bu sayede toz ve benzeri alerjisi olan ev sakinleri de rahat bir nefes alıyor.