Zyxel, WyreStorm ile İş Birliği Yaptı

Zyxel Networks, bugün IP üzerinden AV, HDBaseT ve HDMI teknolojilerinin öncü yenilikçi firması olan ve yakın zamanda IP üzerinden AV çözümlerini H.265 NetworkHD 110’larla genişleten WyreStorm ile iş birliğine gittiğine duyurdu.

Zyxel’in kısa süre önce Networked AV bileşenini switch’lerinin çoğunda kullanıma sunması, basitliği ve verimliliği artırdı. Böylece WyreStorm gibi ağ ortakları, network streaming performansından ödün vermeden farklı kurulumlarda AV sistemi sunabilmeye başladı. Zyxel’in 30 yılı aşkın ağ uzmanlığından yararlanan yeni teklifi, AV endüstrisindeki katma değerli satıcılara, sistem entegratörlerine ve kanal ortaklarına daha fazla ölçeklenebilirlik ve verimlilik sağlıyor.

HDMI tabanlı teknolojiden ağ tabanlı AV’ye geçiş yolu aşırı karmaşık olmasa da ağ deneyimi olmayan, işletme içinde kurulum yapan kişiler, genellikle switch’ler üzerindeki düzinelerce ağ protokolüyle başa çıkmakta zorlanıyorlar. Bu durum, mükemmel bir streaming deneyimi yerine hizmetlerde kesinti ortaya çıkartıyor. Zyxel’in en yeni Networked AV modu, işte tam burada devreye giriyor. Basitleştirilmiş kurulum sihirbazı, tüm AV’yi IP ağı üzerinden yalnızca birkaç dakika içinde kurarak bu sorunları geçmişte bırakıyor.

WyreStorm: Güçlü, Güvenilir, Yalın WyreStorm, HDMI tabanlı teknolojinin ötesine geçen AV uygulamaları için profesyonel dağıtım teknolojileri hizmetleri sağlamakta uzmandır. IP üzerinden NetworkHD AV ürün serisi, düşük bant genişliğine sahip H.265 streaming’den IP üzerinden JPEG2000 4K’ya ve sıfır gecikmeli 10 GbE streaming hizmetlerine kadar bir dizi teknoloji sunar.

Ortaklık, Zyxel’in Networked AV modlu switch’lerinden oluşan eksiksiz portföyüne erişim sağlayarak, WyreStorm’un kurulum sürecini basitleştirmesine ve akıcı streaming performansıyla sorunsuz birlikte çalışabilirlik sunmasına olanak tanıyor.

Özel tasarlanmış Networked AV modu ile yönetimi kolaylaştırın Zyxel’in özel Networked AV modu ister bir, ister birden fazla switch olsun, IP üzerinden AV için network switch kurulumunu basitleştirmek için gerekli olan sık kullanılan tüm özellikleri entegre ediyor. Sezgisel kurulum sihirbazına ek olarak, switch port ve sistem bilgileri, bant genişliği kullanımı ve güç kullanım durumlarının tümü, ağ yöneticilerinin kolaylıkla yönetebilmeleri için özel olarak tasarlanmış tek bir gösterge panosunda grafik olarak görüntüleniyor.

Etiketler: ,