Zyxel Nebula Ürün Ailesinde Yeni Üyeler

MU-MIMO Teknolojisini destekleyen Zyxel’in yeni Access Point’leri; WAC6303D-S ve NWA5123 AC HD, Wi-Fi performansını üçe katlıyor ve eşsiz bir ağ deneyimi sunuyor.

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden Zyxel, iş ihtiyaçlarını analiz etmeye ve yeni çözümler sunmaya devam ediyor.

Otel, okul kampüsleri veya hastaneler için ideal

Otel ya da perakende zincirleri gibi birden çok şehir ya da lokasyonda binaları olan işletmeler, dağınık yapıdaki altyapıları kurmakta ve yönetmekte zorluklar yaşıyor. Teknik desteğin yavaşlığı, karmaşık ayarlar ve insan gücünün yüksek maliyeti gibi etkenler de işletmelerin büyüme yolculuklarında karşılarına çıkan en büyük engeller olarak biliniyor. Bulut Tabanlı Nebula Ürün Ailesi; kablosuz access point çözümleri, switch çözümleri ve güvenlik çözümlerini kapsayan uçtan uca geniş ürün seçeneği sunuyor. Böylece kullanıcılar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kendi bilgi işlem ağlarını kontrol edip iş sürekliliğine katkıda bulunuyorlar. Tek bir cihazla başlayan donanım tabanlı lisans seçeneği iş ihtiyaçlarına göre artırılabiliyor.

Yeni nesil Beamforming ile kablosuz ağınızı iyileştirin

Zyxel’in bir diğer yeni Access Point’i NWA5123-AC HD ise 1.6Gbps’ye kadar kablosuz veri hızı imkanı sunuyor. Wave 2 dual-radio, MU-MIMO ve yeni nesil beamforming teknolojisini destekleyen ürün, gelişmiş gürültü engelleme, üstün donanım özelikleri ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Hastaneler, okul kampüsleri ve oteller gibi yoğun ortamlarda giderek artan yüksek hızda mobil bağlantı taleplerini karşılayan NWA5123-AC HD, üçlü yönetim modu avantajıyla işletmelere esneklik sunuyor. Tek bir access point ile iş ihtiyaçlarını karşılayabilen işletmeler, iş yoğunluğu artışı neticesinde satın alma maliyeti endişesi taşımadan dilediği kadar NebulaFlex access point satın alarak ağını bulut teknolojisiyle sınırsız olarak genişletebiliyor. Nebula bulut çözümleri esnek olarak sunduğu ücretsiz, yıllık ve ömür boyu lisanslama modelleriyle, işletmelerin teknik uzmanlık ya da danışmanlık ücretleri gibi gizli maliyetlerin endişesini taşımadan bulut teknolojilerinin tüm avantajlarından yararlanmalarını sağlıyor.

Güçlü uygulama güvenliği

Zyxel’in serideki bir diğer yeni ürünü Nebula ağ geçidi NSG300, sosyal medya, oyun ve diğer web uygulama davranışlarını tanımlayıp kategoriler halinde sınıflayabildiği için kullanıcıların üretkenliğini artırmak ve bant genişliği ihlallerinin önüne geçmek için verimli olmayan uygulamaları engelliyor. Ayrıca kötü amaçlı yazılımları ve ağ sızmalarını engelleme özelliklerini de kolay bir şekilde yapılandırılmasını sağlayarak üst düzeyde koruma sağlıyor. Neredeyse sıfır dokunma ile uzak lokasyonlara hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilen Zyxel Nebula ağ geçitleri, protokol ve yapılandırma ayarlarını, güvenlik yazılım imzaları ve yazılım güncellemelerini sahada herhangi ağ uzmanına gerek duymadan bulut aracılığı ile otomatik olarak yapabiliyor. Böylece kurumların iş verimliliği en üst noktaya çıkabiliyor.

Zyxel Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal ile Zyxel Neubla ailesi hakkında gerçekleştirdiğimiz röportajı aşağıdan izleyebilirsiniz.