Yeni Yıl Hediyesi İçin İnce Bir Öneri: Acer Swift 7

Göz alıcı tasarımıyla kullanıcıları cezbeden Acer Swift 7, 1 cm’den daha ince gövdesi ve yalnızca 890 gramlık ağırlığıyla dikkat çekiyor. Swift 7, olağanüstü ince çerçeveleri sayesinde sunulan yüzde 92’lik ekran gövde oranıyla rakiplerini geride bırakıyor. Full HD çözünürlüklü 14 inç’lik dokunmatik ekran, kristal netliğinde görüntüler sunuyor.

Yeni yılda sevdiklerine kusursuz armağanı arayanlar için “en ince” alternatif olarak öne çıkan Acer Swift 7, 890 gramlık ağırlığı ve 1 cm’den ince gövdesiyle benzersiz bir dizüstü bilgisayar deneyimini kullanıcılarla buluşturuyor. İncecik çerçeveleri sayesinde kullanıcıya son derece etkileyici bir ekran gövde oranı sunabilen Swift 7, taşınabilirlik konusunda ise rakip tanımıyor. Tarzından ödün vermeyenlerin tercihi olan ultra ince dizüstü bilgisayar, şık tasarımla yüksek performansı bir araya getirirken üst düzey teknik özellikleriyle de farkını ortaya koyuyor.

Red Dot başta olmak üzere toplamda 6 adet tasarım ödülüne layık görülen Swift 7, her yönüyle birinci sınıf bir deneyimi kullanıcılarla buluşturuyor. Kendine ait bir ödül koleksiyonuyla adeta şık tasarımı tescillenmiş olan Acer Swift 7’nin 2019’un başından beri aldığı ödüllerden If Tasarım Ödülü, CES İnovasyon Ödülü ve Good Design Ödülü, dünyanın önde gelen tasarım ödülleri arasında gösteriliyor.

Acer Swift 7’nin Corning Gorilla Glass 6 özellikli ve 14 inç büyüklüğündeki 1920 x 1080 piksellik ekranı, IPS teknolojisi sayesinde ideal görüntü açısını sunuyor. Güçlü işlemcisi ve depolama seçenekleriyle üst düzey verimlilik sunan Swift 7, 12 saate varan pil ömrüyle de mobil performansı artırıyor. Yoğun iş temposunda güçlü konfigürasyonu, uzun pil ömrü ve kullanıcı dostu teknik özellikleriyle kullanıcıları destekleyen Acer Swift 7, zarafet yüklü tasarım detayları ile sevdiklerine kendini özel hissettirmek isteyenler için ideal hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Etiketler: