Vertiv’de Yeni İsim

Vertiv Birgit Jackson’ı Avrupa Orta Doğu ve Afrika’daki Entegre Kabinler ve BT Çözümleri İş Birimi Direktörü olarak atadı. Birgit Jackson’ın temel öncelikleri arasında şirketin edge bilgi işlem portföyünü güçlendirmek yer alıyor.

Vertiv, Birgit Jackson’ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki (EMEA) entegre kabinler ve BT çözümleri işinin direktörü olarak atandığını duyurdu.

Vertiv EMEA Başkanı ve Küresel Kanal Lideri Giordano Albertazzi’ye, rapor verecek olan Jackson, stratejiler geliştirmek ve Vertiv’in BT kanal pazarındaki liderliğine ve sürekli büyümesine yardımcı olması için bir takımı yönlendirmekle görevlendirildi. Jackson, yakın zamanda edge sistemler için küresel başkan yardımcılığına terfi eden Alex Pope’un yerini alıyor.

Vertiv’e katılan Jackson, global ürün yönetimi alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip. Bu alanda ürün gruplama, konumlandırma ve fiyat yapısını tanımlama gibi birçok önemli sorumluluk aldı, Avrupa satış bölgeleri için ürün stratejilerine liderlik etti ve doğrudan pazarlama ve iletişim girişimlerini yönetti.