Vertiv Bölgenin Dinamosu Olma Vizyonuyla Devam Ediyor

30 yılı aşkın süredir Türkiye pazarında lider konumda olan Vertiv, özellikle KOBİ’lerin dijital dönüşüme katılmasıyla birlikte doğacak veri merkezi ihtiyacının, sektörü daha yüksek boyutlara taşıyacağını öngörüyor. Pandemi sürecine rağmen 5G, Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnterneti gibi teknolojilerin de bu büyümeyi artırması bekleniyor.

Son yıllarda teknoloji gündeminin ilk sıralarını paylaşan yapay zeka, nesnelerin interneti, makine öğrenimi ve Blockchain gibi eğilimler, veri merkezlerini de oldukça derinden etkiliyor. Veri merkezleri için güç kaynağı, soğutma ve BT altyapı çözüm ve servisleri ile buluttan uç nokta aygıtlarına kadar kapsamlı bir portföy sunan Vertiv, içinde bulunduğumuz Covid-19 pandemisi sürecine rağmen projelerini sürdürüyor.

Öncelik müşteri ve çalışanlarımızın sağlığı

Vertiv Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Zekai Güler, “İçinde bulunduğumuz sektör, dünyada ve Türkiye’de kritik sektör olarak değerlendirildi. Biz de bu beklenmedik süreçte önceliklerimizi çalışanlarımız ve müşterilerimizin sağlığı olarak belirleyip çalışmalarımızı yönettik” dedi.

Vertiv Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Zekai Güler ile gerçekleştirdiğimiz röportajı aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/7FUsp5y_x6E

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?