TÜRKKEP Türkiye’deki Başvuru Merkezi Ağını Genişletiyor

KEP, e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv ve e-Saklama gibi hizmetler ile şirketlerin dijitalleşmesini sağlayan Türkiye’nin ilk özel kurumu TÜRKKEP, Tükiye genelindeki başvuru merkezi ağını genişletiyor. TÜRKKEP, büyüyen ve gelişen e-Dönüşüm sektörünün içinde yer almak isteyen herkesi başvuru merkezi olmaya davet ediyor.

Türkiye’de dijitalleşmenin öncü firmalarından TÜRKKEP, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Saklama gibi hizmetleriyle Türkiye’nin e-Dönüşüm’ü için hız kesmeden çalışmaya devam ediyor. Yaygın satış ağı ve 200’e yakın bayisi ile kurumsal ve bireysel müşterilerine sunduğu e-Dönüşüm hizmetlerinin tamamını aynı noktadan sağlayan TÜRKKEP, başvuru merkezi ağını genişletiyor.

“Herkesi Dijital Dünyaya Ayak Uydurmaya Çağırıyoruz”

Kurumsallaşmış bir yapı ile birlikte e-Dönüşüm’e katkı sağlamak isteyen, girişimci ruha sahip 30 yaş üstü herkesi TÜRKKEP Başvuru Merkezi (TBM) olmaya davet ettiklerini belirten TÜRKKEP Yönetim Kurulu Başkanı M. Kurtuluş Nevruz, “Kanuni zorunluluklar sebebi ile e-Dönüşüm’e geçişin hızlandığı bu dönemi kaçırmak istemeyen herkesi hızla büyüyen dijital dünyaya ayak uydurmaya çağırıyoruz. TBM girişimcileri, sektör ortalamalarının üzerindeki komisyon gelirlerimiz ve sektör tarafından tanınan ürünlerimizi satışa sunarak yatırımlarının karşılığını hızlıca alarak, yüksek kazanç elde etme fırsatına kavuşacak” diye konuştu. TBM’lerin her koşulda yanında olduklarının altını çizen Nevruz, “TBM’lerimize eğitim, dijital pazarlama, web sitesi düzenleme gibi birçok destek sunuyoruz” diye konuştu.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?