Türk Girişim Şirketi Ofisim’in Ar-Ge Ürünü PrimeApps Hazır

Serdar Turan tarafından kurulan ve çok sayıda yetenekli genç mühendisin görev yaptığı Ofisim, Ar-Ge bakış açısıyla geliştirdiği teknoloji platformu PrimeApps’ı duyurdu. PrimeApps, bulut tabanlı iş uygulamalarının kod yazmadan geliştirilmesine olanak sağlıyor. 

PrimeApps

Türkiye’de yazılım alanında yenilikçi bir girişim şirketi olan Ofisim, genç ve yetenekli mühendislerden oluşan ekibiyle geliştirdiği teknoloji platformu PrimeApps‘ı tanıttı. PrimaApps, bulut tabanlı iş uygulamalarının kod yazmadan geliştirilmesine olanak tanıyor.

Yazılım geliştiricilere ve bilişim profesyonellerine bu özelliğiyle büyük kolaylık vadeden Ofisim, PrimeApss üzerinde geliştirilen iş uygulamalarını bir pazar yeri olan Ofisim.com üzerinden satışa sunuyor ve KOBİ’ler başta olmak üzere iş dünyasına bütçe, insan kaynağı ve zaman yönetimi açısından verimlilik sağlıyor.

Uzayan İş Süreçlerini Kısaltan Çözüm

Günümüzde şirketlerin iş hedeflerine ulaşabilmesi için en önemli katalizörün bilgi sistemi yatırımları olduğuna dikkat çeken Ofisim CEO’su Serdar Turan, şunları söyledi:

“Bilgi sistemleri bilgiyi etkin yönetebildiği müddetçe verimli olabiliyor. Fakat bunu başarabilmek, özellikle de KOBİ’ler başta olmak üzere birçok işletme için oldukça güç oluyor. Ya içeride bir yazılım ekibi olması ya da önemli bütçeler ile satın alımlar gerekiyor. Yazılımı kendiniz geliştirmek istediğinizde ortaya çıkan maliyeti bir kenara bıraksanız bile uzayan iş süreçleri devreye giriyor. Bu, yazılım teknolojisinin eskimesine ve dolayısıyla daha yazılımı kullanmadan eski bir teknolojiyle yola çıkmanız anlamına geliyor. Dolayısıyla tüm işletmeler için ortak ihtiyaç bilgi yönetim süreçlerini hızlı, etkin ve kolay bir şekilde modelleyip, yönetebilecekleri iş uygulamalarına sahip olabilmek ve bu uygulamaların sağladığı bilgileri kullanarak işlerini daha ileriye taşıyabilmek. İşte bu noktada Ofisim olarak, PrimeApps’i geliştiricilerin-yazılım şirketlerinin; Ofisim.com’u da KOBİ’ler başta olmak üzere iş dünyasının kullanımına sunuyoruz”

Ofisim Güçlü Şirketler İçin Güçlü Uygulamalar Vaat Ediyor

PrimeApps, bulut tabanlı iş uygulamalarının herhangi bir kod yazmadan birkaç günde oluşturulmasını, mobil ve web üzerinden anlık erişilen akıllı raporlarla zenginleştirilmesini sağlıyor. Ofisim.com’un öne çıkan özellikleri şöyle sıralanıyor:

  • Ofisim.com, yenilikçi bakış açısıyla geliştirilen ve yüksek güvenliğe sahip PrimeApps’in güçlü bulut altyapısı üzerinden hizmet veriyor.
  • Ofisim.com’daki uygulamalar üye olduktan hemen sonra kullanılabiliyor.
  • Ofisim.com, yazılım satın alma yerine uygun maliyetle kiralama avantajı sunuyor.
  • Ofisim, İstanbul/Ankara ofisleri ile tüm Ofisim.com müşterilerine Türkiye’nin dört bir yanında kapsamlı destek hizmeti veriyor.

Ofisim’in yenilikçi ürün ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi için primeapps.io ve ofisim.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?