Totolink Yeni Nesil Bir Bayi Ağı Kuruyor

Uluslararası akıllı ağ cihazları sağlayıcısı Totolink, BTburada distribütörlüğünde yenilikçi ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına sunacak şekilde bayi ağını genişletiyor.

Bu iş birliğiyle aynı zamanda geleneksel bayi anlayışının ötesinde, yenilikçi ve katma değerli bir iş ortaklığı programı da sunuluyor. Totolink İş Ortaklığı programı ile yeni iş ortaklarına rekabet avantajı ve pazarlama desteği ile güven ve dayanışma temelli fırsatlar sağlanıyor.

BTburada şirketi, Kore merkezli, uluslararası akıllı ağ cihazları sağlayıcısı Totolink ürünleri için Türkiye’de yenilikçi bir bayi ağı programı oluşturuyor. Tüm Türkiye’de güçlü bir bayi ağı ile bilişim alanındaki faaliyetlerini genişletmeyi hedefleyen şirket, BTHABER Şirketler Grubu desteğiyle iş ortaklarına önemli pazarlama fırsatları ve rekabet avantajı sağlayacağını duyurdu.

Totolink İş Ortaklığı programı kapsamında Anadolu kentleri öncelikli olmak üzere yurt genelinde bayilikler verileceğini belirten BTburada İleri Teknolojik Ürünler Ltd. Şti. İş Geliştirme Müdürü  Nedim Kızılırmak; “Yeni iş ortaklığı programımız alışılagelmiş kanal programlarından farklı yapısıyla bayisini koruyan ve tam pazarlama desteği sunan özel bir program. Rekabet savaşlarının sonucu oluşan düşük kârlılık sorununa çözüm olarak geliştiridiğimiz Totolink İş Ortaklığı programı, sektörümüzün en büyük derdine çözüm sağlıyor. Program üyesi Yıldız Bayilerimize özel vade seçenekleri, rebate hakları ve özel indirimler sağlıyoruz. Aynı zamanda programımızı BTHABER Şirketler Grubu’nun gücünden de faydalanarak elit pazarlama hizmetleri ile zenginleştiriyoruz. Hedefimiz Türkiye çapında bir aile gibi, karşılıklı sadakat, güven ve dayanışmaya dayalı iş ortaklığı ile bayilerimizle birlikte büyümektir” dedi.

BTburada Totolink İş Ortaklığı programı ile Türkiye’nin tüm şehirlerinden seçilecek güçlü ve güvenilir bilişim firmalarına odaklanacak. Belirlenen bölgelerde tek yetkili satıcı olarak konumlandırılacak Totolink bayileri,  fiyat, avantaj ve pazarlama destekli bir programdan yararlanacak. Her Yıldız Bayi, kendi ürünü için rekabete girmeden hem bireysel hem kurumsal ürünlerin satışını yapabilecek.

Yıl sonunda  ekstra rebate ödemeleri ile güçlendirilmiş programın en önemli avantajı ise BTHABER Şirketler Grubu’nun gerçekleştireceği pazarlama faaliyetlerinde iş ortağı ismi, logo ve firma özet detayları ile yer alma hakkı sunması. Tamamı ücretsiz olmak üzere BThaber Gazetesi, e-Devlet Dergisi ve diğer sektörel eklerde reklam, Bilişim Zirvesi, BTvizyon, Teknoloji Platformları gibi etkinliklerde tanıtım, sunum ve stand hakları, Totolink içerikli hedefi seçilmiş gruplara mailing hizmetleri de sağlanacak. Bu iletişim ve pazarlama desteği ile bayilerin hızlı ve güçlü bir şekilde büyümesi desteklenecek.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?