Tech Data’dan, Avrupa’da Güçlendirilmiş Bulut Destek Hizmeti

ELITE CSS, farklı esneklik seçeneklerine sahip, kapsamlı ve tercihe bağlı kullandıkça öde hizmet modülleri getiriyor.

Bir TD SYNNEX şirketi olan Tech Data, bugün Avrupa’daki ortakları için güçlendirilmiş bir bulut destek hizmetleri programı başlattığını duyurdu. ELITE Bulut Destek Hizmeti (CSS) İş Ortağı Programı olarak bilinen yeni hizmetler çerçevesi, geniş bir yelpazede son derece esnek, ayrıntılı ve özelleştirilebilir seçenekler sağlamak üzere tasarlandı ve iş ortaklarının müşteri artışına yardımcı olabilecek, iş hedeflerine uygun kȃrlı bulut hizmetleri ve lisans portföyü oluşturmasına olanak tanıyor.

Ortaklar, ortak markalı veya kendi markaları ile temel ve genişletilmiş ELITE CSS Ortak Programı seçenekleri arasında seçim yapabiliyor. Program, ortakların bireysel bir müşterinin ihtiyaçlarına göre ısmarlama hizmet paketleri oluşturmasını sağlayan esnek bir yapıda kullanıma göre faturalandırılan geniş bir hizmet modülleri yelpazesini içeriyor. Modüler eklentiler, Tech Data’nın iş ortağına aracılık etmek yerine doğrudan son müşteri erişiminin yanı sıra kritik sorunlar için yanıt sürelerini azaltan özel SLA’lar, Tech Data Managed Services için indirimler, Tech Data Academy teklifleri ve Tech Data’nın Click 2 Run Çözümlerine erişim içeriyor

Tech Data Avrupa Bulut ve Yazılım Başkan Yardımcısı Denis Fouquet şunları söyledi:
“ELITE CSS programı, iş ortaklarının Tech Data’nın ölçeğinden ve bulut uzmanlığından yararlanarak bulut hizmetleri yeteneklerini nispeten düşük bir yatırımla dönüştürmelerini sağlıyor. Bulut hizmetleri için yeni bir çağın habercisi olan bu program, iş ortağının sayısız eklenti ve kendi markalarıyla çözüm sunma seçeneklerini karıştırıp eşleştirerek gerçekten özelleştirilmiş hizmet teklifleri geliştirmesini mümkün kılıyor. Bunun, iş ortaklarımız ve onların son müşterileri için hızla olmazsa olmaz hale gelecek müşteri odaklı bulut hizmetleri için yeni bir standart oluşturduğuna inanıyoruz.”