Sophos EMEA Bölgesi Üst Yönetiminde Yeni Atama

Kevin Isaac, Sophos EMEA Bölgesi Satıştan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Sophos, üst düzey EMEA satış ekibine yeni bir ismin katıldığını duyurdu. Kevin Isaac, şirketin EMEA Bölgesi Satıştan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Sophos Gelirlerden Sorumlu Yöneticisi Michael Valentine, atamaya dair şunları söyledi: “Müşterilerimiz günümüzün sürekli değişen siber tehdit ortamında sistemlerini ve çalışanlarını her an her yerde güvende tutmak istiyor. Dünya genelindeki iş ortaklarımızın önünde, güçlü yeni nesil siber güvenlik çözümlerimizle ve yönetilen tehdit avlama ve müdahale hizmetlerimizle müşterilerimizi güvende tutmak için muazzam bir fırsat var. Siber güvenlik alanında deneyimli ve saygın bir uluslararası satış yöneticisi olan Kevin’in EMEA pazarındaki güçlü büyümemizi desteklemek üzere Sophos ailesine katılmasından heyecan duyuyorum. Kevin’in onlarca yıllık sektör deneyimiyle ve uzmanlığıyla Sophos ekibine önemli katkılar sağlayacağına, günümüzün siber tehditlerine karşı EMEA bölgesi iş ortaklarımızın yeni güvenlik stratejileri geliştirmelerine yardımcı olacağına inanıyorum.”

Daha önce Forcepoint’te gelirlerden sorumlu yönetici olarak görev yapan Isaac, siber güvenlik konusunda 25 yılı aşan liderlik deneyimini Sophos’a taşıdı. Isaac sektörde yüksek performanslı ekiplere ilham veren bir yönetici olmasıyla tanınıyor. Özellikle EMEA bölgesinde iş geliştirme, operasyonel mükemmellik ve yıldan yıla başarıları artırma konusunda önemli deneyime sahip.

Isaac, görevini İngiltere’den sürdürecek.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?