Siemens Home Connect ile Eviniz Bir Uygulama Kadar Yakın

Siemens’in Home Connect sistemi ile bağlantılı ürünleri, ev aletlerinize dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman erişmenizi sağlıyor.

Siemens Ev Aletleri, Home Connect sistemi ile kullanıcılarına, iOS ve Android cihazlarla uyumlu, ücretsiz tek bir ortak uygulama üzerinden ev aletlerini kontrol etme olanağı tanıyor. Yaşamın dinamizmine kolayca ayak uydurabilen bu akıllı teknoloji sayesinde kullanıcılar, Siemens buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi ve fırın fonksiyonlarına diledikleri yerden kolayca erişebiliyorlar.

Rahat bir yaşam için pratik çözümler

Gündelik yaşantılarında daima hareket halinde oldukları, en iyisini elde edebilmek için yoğun çaba gösterdikleri bir çağda yaşayan tüketiciler için Siemens Home Connect sistemi, evin içinde veya dışında, yaşamın tüm alanlarında ev aletleri ile rahatça bağlantı kurulmasını sağlıyor. Siemens Home Connect sistemi ile artık kullanıcılar, gündelik yaşamın yorucu koşullarının altından nerede olursa olsun ustalıkla kalkabiliyorlar.

Örneğin dışarıda olsanız dahi mutfak ihtiyaçlarınızı kontrol edebilmenize olanak sağlayan, KG56NHX40N ve KG56NHB40N model iQ500 ve iQ700 buzdolapları, Home Connect uzaktan kontrol sistemi ile buzdolabınızın sıcaklığını görüntülemenize, istediğiniz sıcaklığa ayarlamanıza, çalışma modunu seçmenize ve aktive etmenize olanak sağlıyor. Home Connect sisteminde yer alan storageGuide özelliği, uygulama üzerinden gıdaların besin değerleri hakkında bilgi verip sağlıklı ve dengeli beslenmeyi desteklerken, çevrimiçi uyarı sistemi ise buzdolabının kapısı düzgün kapatılmadığında ya da iç sıcaklık yükseldiğinde kullanıcıyı cep telefonu veya tablete gönderdiği bir mesajla uyarıyor.

Mutfağınızda heyecan verici olasılıklar

Home Connect özelliği sayesinde iQ700 fırınlar ise günümüzün son teknolojili mutfaklarının beyni haline geliyor. Fırın programlarını uzaktan çalıştırma ve ayarlayabilme kolaylığı sağlayan Home Connect uygulaması, kullanıcılara kıymetli zamanlarını mutfakta yemeklerin başında bekleyerek değil, sofrada misafirleriyle birlikte yemeklerin keyfini çıkararak geçirme imkânı tanıyor.

Geniş içeriğiyle lezzetli yemek tariflerinin içinde bulunduğu recipeWorld sayesinde ise herkes usta bir aşçıya dönüşüyor, yorucu bir mesainin ardından bile misafirlerini lezzetli yemeklerden oluşan zengin bir menüyle ağırlayabiliyor. Tek yapılması gereken, daha yoldayken istenilen yemeği seçmek ve en iyi sonucu elde etmek için ideal ayarları Home Connect özelliğine sahip fırına göndermek.

Akıllı ev aletleriyle kontrol elinizde

Hali hazırda çamaşır makinelerinde bulunan, Home Connect özelliği olan bulaşık makinelerinde ise ilk kez kullanılan Easy Start fonksiyonu ile program seçimi kolaylaştırılıyor. Yıkanacak kumaş veya mutfak eşyasının türü Home Connect uygulamasına girildiğinde, uygulama kullanıcı için bir yıkama önerisi oluşturuyor. Ayrıca Home Connect uygulaması aracılığıyla çamaşır ve bulaşık makinesinin yıkama programı ve diğer seçenekleri uzaktan kolayca ayarlanabiliyor, yıkamada kalan zaman uygulama üzerinden takip edilebiliyor ve seçilen programın enerji tüketim seviyesi de görülebiliyor.

Bulaşık makineleri için bir diğer yenilik olan tablet sayacı özelliği ise, deterjan tableti stoğu azalmaya başladığında kullanıcıyı bilgilendiriyor. Uygulama, otomatik dozaj sistemli çamaşır makinelerinde deterjan ve yumuşatıcı, bulaşık makinelerinde ise deterjan, tuz veya parlatıcı azaldığında kullanıcıyı anlık bildirimlerle uyarıyor.

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?