Sennheiser HD 350BT ve HD 450BT Satışa Sunuldu

Sennheiser’ın en çok tercih edilen bluetooth kulaklıkları HD 4.40 ve HD 4.50’nin geliştirilmiş versiyonları HD 350 BT ve HD 450 BT, 30 saatlik pil ömrü, güncellenmiş ses kalitesi ve sesli asistan desteğiyle mükemmel sese ulaşmak isteyenlere teknolojik bir çözüm sunuyor.

Kaliteli ses dendiğinde akla ilk gelen marka Sennheiser, ürün çeşitliliğini artırmayı sürdürüyor. HD 350 BT ve HD 450 BT modeliyle müzik tutkunlarına kablosuz, özgür bir ses deneyimi yaşatan Sennheiser, USB-C uyumlu hızlı şarj özelliği, 30 saate yükseltilmiş pil ömrüyle müziği özgürce deneyimlemek isteyenlere sınırsız bir müzik zevki sunuyor.

Aktif Gürültü Önleme 

HD 350 BT ve aktif gürültü önleme özelliğiyle HD 450 BT, güncellenmiş ses kalitesinin yanında kablosuz ses deneyimini Bluetooth® 5.0 ile birlikte sunarken, AAC, aptX™ Low Latency kodek desteği ile mükemmel, gecikmesiz bir ses deneyimi yaşatıyor.

Daha Rahat, Daha Anlaşılır Performans

Smart Control “uygulaması” sayesinde konuşma sesinin kolay anlaşılır bir şekilde iletilmesini sağlayan kulaklıklar; sesli kitap, podcast gibi konuşma odaklı içeriklerde daha rahat ve anlaşılır bir konuşma performansı sunuyor. Uygulama, ek olarak ekolayzır ayarlarını değiştirmeyi ve batarya durumunu öğrenmeyi de mümkün kılıyor.

Etiketler:

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?