PayTR Üye İş Yerlerinde Tosla ile Ödeme Kolaylığı

PayTR ve Tosla iş birliğiyle üye işyerlerinde QR yöntemiyle ödeme seçeneği sunuluyor. Herhangi bir kart sahibi veya banka müşterisi olmaya gerek kalmadan kullanıcılar, kolay ve hızlı bir şekilde Tosla bakiyeleriyle ödeme yapabilecek.

PayTR, Türkiye’nin ilk banka iştiraki olan e-para şirketi AkÖde’nin geliştirdiği yenilikçi finansal mobil platformu Tosla ile iş birliği başlattı. Buna göre kullanıcılar 50 binden fazla ATM ve/veya 9 binden fazla anlaşmalı noktadan Tosla hesabına bakiye yükleyerek harcama yapmaya başlayabiliyor. Her yaştan bireyin finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen Tosla’ya banka müşterisi olmaya gerek kalmadan saniyeler içinde kayıt olunabiliyor.

Banka müşterisi olmayan ya da kart kullanmayan müşterilerin e-ticaret ekosistemine dahil edilmesi PayTR ve Tosla iş birliğinin en önemli katkıları arasında yer alıyor. Kullanıcılar anlaşmalı PayTR üye iş yerlerinde ödeme adımına geldiklerinde Tosla uygulamasını açarak ekranda çıkan QR’ı tarıyor, Tosla bakiyeleri ile pratik şekilde ödemelerini tamamlıyor.

PayTR CEO’su Tarık Tombul iş birliğiyle ilgili şunları söyledi:
“Tosla iş birliğimiz sayesinde üye iş yerlerimizde Tosla hesabı olan kullanıcılar herhangi bir kart sahibi veya banka müşterisi olmaya gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilecek. PayTR olarak ‘hayatı kolaylaştırma’ misyonumuz doğrultusunda önümüzdeki dönemde de yeni ürünlerimizi üye iş yerlerimize sunmaya devam edeceğiz.”

Kullandıkça para kazandıran Tosback uygulamasıyla Tosla; birçok dijital platformda, online alışverişlerde ve mağazalarda kullanıcılarına yüzde 50’ye varan Tosback indirimleri kazandırıyor. Tosback Tosla’yı kullandıkça kazanılan para anlamına geliyor ve kullanıcılar anında kazandıkları Tosback tutarlarını başka harcamalarında kullanabiliyor. Kullanıcılar bazı PayTR üye iş yerlerinde de Tosback fırsatlarından yararlanabilecek.