Oracle Cloud Day İstanbul’da Gerçekleşti

En Yeni Kendi Kendini Yöneten, Yapay Zeka, Blockchain ve Nesnelerin İnterneti (IoT) Teknolojileri, şirketlerin dijital ekonomide geleceklerini şekillendirmelerine yardımcı olacak.

Türkiye’deki kamu ve özel sektör kurumlarından yüzlerce yönetici, Oracle’ın yeni duyurulan İkinci Nesil Bulut ürünlerinin de yer aldığı, sektörde ilk olan yeniliklerini keşfetmek ve kurumlarının buluta yolculuklarını hızlandırmak amacıyla bugün İstanbul’da düzenlenen “Oracle Cloud Day” etkinliğinde bir araya geldi.

En yeni Oracle bulut çözümlerinin, iş çevikliğini arttırma, yatırımdan elde edilen getiriyi çoğaltma ve olağanüstü bir müşteri deneyimi sunma konusunda Türk işletmelerine, yeni kurulan şirketlere ve kamu sektörü kurumlarına nasıl yardımcı olabileceğine odaklanan Oracle Cloud Day, küresel ölçekte düzenleniyor.

“Kuruluşların değişim ve dönüşüm süreçleri ile beraber, kendi kendini yöneten özellikler üzerine kurulu yeni bir bilişim çağının başladığını görüyoruz” diyor Oracle LEENA Bölgesi Başkan Yardımcısı ve Oracle Türkiye Genel Müdürü Filiz Doğan. “Oracle , Kendi Kendini Yönetme özelliklerine sahip sektörün ilk bulut yenilikleri kapsamında; Yapay Zeka ve Blockchain alanlarında, işletmelerin dönüşümlerini yönlendirmelerine yardımcı olacak yapıya sahip. Oracle Cloud Day İstanbul etkinliği, kuruluşların geleceklerini şekillendirirken bu teknolojilerin etkilerini keşfetmeleri için mükemmel bir fırsat sunuyor.”

Dijital dönüşümün ön planda yer aldığı sektör liderlerinin ilham verici konuşmaları, Oracle müşterilerinin deneyimlerini paylaştıkları özel bir oturum ve aralarında kendi kendini yöneten sistemler, altyapı çözümleri, güvenlik, analitik, iş ortakları başarı hikayeleri ve en yeni teknolojilerin yer aldığı 20’den fazla oturum, İstanbul’da düzenlenen Oracle Cloud Day etkinliğinin öne çıkan konu başlıkları oldu.

Enterprise Next olarak medya sponsoru kategorisinde yer aldığımız Oracle Cloud Day etkinliğinde Oracle Satış Danışmanlığı Direktörü Cem Nuri Cömert ile gerçekleştirdiğimiz röportajı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?