Necati’nin Getir’le Mücadelesi Devam Ediyor

Kullanıcılarına dakikalar içinde mutluluk taşıyan Getir, geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu İbrahim Büyükak ile uzun dönemli reklam kampanyası için el sıkışmıştı. Serinin ikinci reklam videosu, koronavirüs döneminde Cansu’yu etkilemeye çalışan Necati’nin düştüğü durumu anlatıyor.

Kampanyanın ilk reklamında İbrahim Büyükak’ın hayat verdiği Necati’nin hayalleri, Cansu’ya açılmak üzereyken Getir yüzünden suya düşmüştü. Serinin ikinci filminde ise Necati tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını dolayısıyla Cansu için kahramanlığa soyunuyor ve markete gitmeye karar veriyor. Cansu’nun Necati’ye verdiği “risk alma, Getir’den al” yanıtı ile Necati bir kez daha hayal kırıklığına uğruyor.

Necati şoku üzerinden atmadan merdivenlerde beliren Getir kuryesi ile atışmalarına sahne olan reklamda, Getir’in kullanıcılarının ve çalışanlarının sağlığını korumak için hayata geçirdiği ‘siparişi kapıya bırak’ özelliğine de atıfta bulunuluyor. Necati’nin düştüğü trajikomik durumlarla devam eden seri, Getir’in koronavirüs döneminde de kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıran özelliklerini ters köşe yaparak izleyicilere aktarıyor.

Titrifikir ve 25 Film iş birliğiyle hazırlanan reklam kampanyasının yönetmen koltuğunda Ali Taner Baltacı oturuyor. Reklam kampanyasının ikinci filmi 20 Haziran itibariyle televizyon ve dijital platformlarda yerini alıyor.

 

Etiketler: ,

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?