Modern İş Uygulama Yazılımları ile 21. Yüzyıla Liderlik Edin

Geçtiğimiz sene ilki düzenlenen “Oracle İş Uygulamaları Günü: Oracle Modern Business Forum” bu yıl 8 Ocak 2019’da İstanbul Swissotel’de düzenlenecek.

Bir üst düzey yönetici olarak 21. yüzyıla liderlik etme yolunda başarıya giden yolculuğunuzu tanımlayacak pazardaki sinyalleri, sürekli karşınıza çıkan karmaşadan nasıl ayırt edebilirsiniz?

İster işletmeniz yeni kurulmuş, ister büyüme aşamasında isterse de köklü bir kurum olsun; tüm bunları İstanbul, Türkiye’de düzenlenecek Oracle İş Uygulamaları Günü: Oracle Modern Business Forum’da keşfedeceksiniz.

İçinde bulunduğumuz dönemde bulut, gelişmiş analitik uygulamalar, yapay zeka, makine öğrenimi, nesnelerin internetinin getirmiş olduğu avantajlar, iş uygulamaları, günümüz iş modellerini, süreçlerini ve işletme kararlarını etkilemektedir.

Peki, küresel çapta karşılaştığımız en iyi ve en yeni iş uygulamaları neler? Bu uygulamalardan finans, insan kaynakları, operasyon, satın alma, pazarlama, satış, hizmet, tedarik zinciri, imalat ve bilişim alanlarında elde etmeyi umduğunuz gerçek değer nedir?

Sizler için, bu basit ama önemli sorulara yanıt verebilmek adına, ilgili liderlerin ilham verici konuşmaları, müşteri başarı öyküleri, uygulamalardaki yenilikler ile izlenecek yolları içeren özel bir gündem belirledik.

Ayrıca bu dönüşüm sürecinde sizleri başarıya taşıyabilmek için stratejik anahtarlara sahip olabilmeniz adına Oracle uzmanları ve iş ortaklarıyla da doğrudan görüşebileceğiniz bir platform hazırladık.

Günümüz işletme gerçeklerini ve kurumların karşılaştığı hızlı ve farklılaştırıcı dönüşüm ihtiyaçlarını yönlendirmek üzere buluttaki iş uygulamalarının sizlere katabileceği değerleri anlamak için takvimlerinizi şimdiden işaretleyin. “Oracle İş Uygulamaları Günü: Oracle Modern Business Forum” etkinliğine buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili bilgilendirme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?