Mobil Uygulamalara Özel Fuar Mobilefest İçin Geri Sayım Başladı

Dijital pazarlama profesyonelleri, mobil uygulama dünyası ve teknoloji meraklılarını bir araya getiren dünyanın ilk mobil uygulama fuarı Mobilefest, 21-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek. Mobil pazarlama zirvesi, fuar ve festival konseptlerini bir araya getiren Mobilefest kapsamındaki MMA Innovate Summit ise, mobil uygulama ve pazarlama dünyasının geleceğini masaya yatıran bir zirve olacak.

Ünlülerin, mobil oyun dünyasının ve influencerların katılacağı pek çok etkinliği de içeren Mobilefest kapsamında ayrıca Startup Ödül Töreni ve 5G Paneli düzenlenecek.

Mobilefest, günümüzde giderek büyümekte olan mobil uygulama pazarının sunduğu fırsatları Türkiye pazarına taşıma vizyonuyla düzenleniyor. Katma değerli ürün ve hizmetler geliştirip sunmak adına son derece önemli bir araç olan mobil uygulamalar, Mobilefest aracılığıyla 4 gün süresince dünyanın en büyük 8’inci uygulama pazarı olan Türkiye’nin gündemine oturacak. ExpoHİS, Türkiye’deki organizasyonun ardından 2020 yılında, Mobilefest’i yurt dışına da taşıyacak.

Mobilefest Event Direktörü Kenan Onak’la yaptığımız röportajı aşağıda bulabilirsiniz.

Mobilefest organizasyonuyla ilgili daha ayrıntılı bilgiye www.mobilefest.net adresinden ulaşabilirsiniz.