Mobil Ofis Tipi Tarayıcı ile Çalışanlar Daha Rahat

Epson’un yeni mobil A4 tarayıcısı DS70 ile ofis dışında veya kompakt ve yoğun ofis ortamlarında belgeleri taramak ve işlemek çok kolay.

Test merkezimizin yeni konuklarından biri de Epson’ın yeni mobil tarayıcısı DS70 oldu. DS-70 yerden tasarruf sağlayan tasarımı sayesinde kolayca kullanılabilir, kurulabilir ve taşınabilir bir ürün olarak tasarlanmış. Ürünle birlikte verilen USB kablo ile DS70’i bilgisayar üzerinden şarj etmek de mümkün. Cihazla gelen OCR ve belge tarama yazılımı ile kolayca düzenlenebilir metinler ve aranabilir PDF dosyaları oluşturmak, TWAIN sürücüleriyle başka uygulamalara sorunsuz bir şekilde entegre etmek de oldukça kolay bir hale getirilmiş.

Her Yerde Tarayın

DS modelleriyle birlikte verilen yazılım Document Capture Pro 2 ve Epson Scan 2.0 ve işletme çevresinde bilgi tarama, kaydetme ve paylaşmayı kolaylaştıran TWAIN sürücü desteğini içeriyor. Bu da belgeleri adlandırma, ayırma ve yönlendirme için gelişmiş özellikler, taramayı kolay ve mantıklı hale getiriyor. Kullanıcılar PDF, JPEG, TIFF ve daha pek çok yaygın formatta dosya kaydedip, gönderebiliyor. Otomatik besleme moduyla kesintisiz tarama özelliği işinizi hızlandırırken CIS sensörü, ısınma süresine ihtiyaç olmadan anında tarama da sağlıyor.

Esnek

Çok sayıda belge ve medya türünde tarama özelliği bu modeli güvenilir bir cihaz haline getiriyor. Epson DS70, 35 gsm – 270 gsm arasındaki ve 1,8 metreye kadar kağıtları işleme yeteneğine de sahip.

Temel Özellikler

– Her yerde tarayın: Küçük, hafif tasarım.
– USB bağlanabilirlik: USB ile şarj.
– Yüksek tarama hızları: Sayfa başına 5,5 saniyeye kadar hız.
– İş yükünüzü kolaylaştırın: Otomatik besleme moduyla kesintisiz tarama.
– Çok sayıda yazılım içerir: Document Capture Pro 2, Epson Scan 2.0 ve TWAIN sürücü desteği.

Etiketler: ,