Kolektif House’tan İki Yeni Lokasyon

Çalışmanın geleceğini özgürleştiren Kolektif House, lokasyon açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. Hem Anadolu hem de Avrupa yakasında büyümesini sürdüren Kolektif House’un yeni lokasyonları aralık ayında Çağlayan ve Ataşehir’de hizmette.

Geliştirdiği yenilikçi çözümlerle iş hayatının dönüşümüne liderlik eden Kolektif House, Anadolu ve Avrupa yakasında şehrin kalbinde yer alan yeni lokasyonlarını açmak için gün sayıyor. Aralık ayında Çağlayan’da Mint Metro ve Ataşehir’de My Office lokasyonlarının kapısını aralamaya hazırlanan Kolektif House, yeni lokasyonlarında da şirketlere ve bireylere özgür bir çalışma ortamı sunacak. Yeni nesil mimarisi, ekipteki kişi sayısına göre değişebilen çalışma alanlarıyla her türlü konforun düşünüldüğü Mint Metro, metroya ve Çağlayan Adliyesi’ne sadece 1 dakika mesafede bulunuyor. Ülker Sports Arena, Bulvar 216, Palladium AVM, İstanbul Finans Merkezi gibi merkezi yerleşmelere çok yakın bir mesafede ve otoyol bağlantısına oldukça yakın bir konumda yer alan My Office ise paylaşımlı çalışma, dinlenme, sosyalleşme, odaklanma ve kitchenette alanlarının yanında teras imkânı ile ferah ve gün ışığı bol çalışma ortamı sunuyor.

Düşük maliyet, yüksek verimlilik, geniş network ağı

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Kolektif House Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Onur şunları söyledi:
“Küresel salgın iş hayatının dinamiklerini tepeden tırnağa değiştirdi. Esnek çalışma, çalışma kültürünün vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Günümüzde küçük büyük fark etmeksizin tüm şirketler ön yatırım gerektirmeyen ve ofis için gerekli temel hizmetleri A’dan Z’ye sunan esnek ofis çözümlerini tercih ediyor. Esnek ofis çözümleri geleneksel bir ofise kıyasla ortalama yüzde 20 ila 40 arasında tasarruf imkânı sunarken hem bireylere hem de şirketlere çalışacakları alanı belirlemede özgürlük sağlıyor. Hem fikir alışverişi hem de yeni iş ortaklıkları açısından kullanıcılarına geniş bir networking ağı sunan esnek çalışma alanları, aynı zamanda ilham veren tasarımlarıyla verimliliği ve motivasyonu büyük ölçüde artırıyor, yaratıcı düşünme gücünü tetikliyor. Mint Metro ve My Office’te de farklı ihtiyaçlara yönelik yenil nesil çalışma alanlarını bir arada topladık.”

“Her ihtiyaca uygun çözüm sunuyoruz”

Kolektif House olarak hibrit çalışma sistemindeki dönüşüme “her ihtiyaca uygun” yeni nesil esnek ofis çözümleriyle öncülük ettiklerini ve bu yeni yapıda dönüşen şirketlere ev sahipliği yapmayı sürdürdüklerini vurgulayan Ahmet Onur, “Bugün paylaşımlı çalışma alanlarında Hazır Ofis, Gezgin, Sabit Masa, Sanal Ofis ve Dijital Üyelik olmak üzere 5 farklı çözüm ile hizmet veriyoruz. Bu üyelik modellerinde üyeler farklı lokasyonlardaki ortak çalışma alanlarında dilediğince çalışabiliyor. Buna ek olarak Kolektif ekosistemiyle networking imkânına kavuşuyor. “Kullandığın kadar öde” sistemimiz ile de ihtiyaca yönelik ek günlük ofis ve toplantı odası kullanımı alabiliyor. Kurumsal çözümlerimiz arasında ise Kolektif Enterprise ve Kolektif Suites bulunuyor. Bugün Groupe PSA Türkiye’den iyzico’ya, Nielsen’den Facebook İstasyon’a, Hopi’den Vodafone’a kadar pek çok şirketin çalışma alanlarının dönüşümünü üstlendik. Bugün gelinen noktada dönüşüm sürecinde pek çok kurumun tercih ettiği stratejik bir ortak olmayı başardık. Yenilikçi çözümlerimizle birey ve şirketleri özgürleştirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.