KOBİ Dostu Epson M3140

KOBİ ölçeğindeki işletmeler için ideal bir ürün olan Epson M3140, 4’ü 1 arada mürekkep tanklı bir yazıcı. Bu yazıcı ile birlikte verilen 11.000 sayfalık mürekkep ve üç yıllık garanti işletmeler için adeta devrim niteliğinde.

Epson M3140, şık ve kompakt bir tasarımda son derece düşük bir TCO ile yeni nesil bir mono EcoTank yazıcı. Sorunsuz ve kolay yeniden dolum için iki şişe olarak verilen dahili mürekkep besleme ile 11,000 sayfaya kadar baskı almayı mümkün hale getiriyor. USB bağlanabilirliği, 20 sf./dak. baskı hızı ve dubleks baskı, işletmeler için verimliliği yüksek tutmaya yardımcı oluyor.

Tasarrufun Anahtarı

Epson’un Mürekkep püskürtme teknolojisi ile yüksek mürekkep verimi, düşük bir TCO ve sayfa başına avantajlı bir maliyet sunuyor. Ürünle birlikte gelen iki şişe mürekkep en az üç yıl mürekkep sorunu yaşamamanızı garanti ediyor. Öte yandan ik kurulmda bu mürekkebi doldurmak da adeta çocuk oyuncağı. Ancak yine de dolum yaparken düz bir satıhta olmaya ve kıyafetlerinizi korumaya dikkat edin derim.

Zamandan da Tasarruf

Az önce de söylediğim üzere bu kartuşsuz yazıcıda, müdahaleyi minimumda tutan gelişmiş bir mürekkep dolum sistemi ve kullanımı kolay mürekkep şişeleri bulunur. Mürekkep düzeyinin net görünümü ve yazıcının ön tarafına yerleştirilen mürekkep tankı sayesinde yeni tasarım çok kompakt olmuş ve dolum için erişimi inanılmaz kolaylaştırıyor. Uyku modundan İlk Sayfa Çıkışına (FPOT) altı saniyelik hızlı geçiş süresi ve 20 sf./dak. baskı hızı, işleriniz için fazla beklemeyeceğiniz anlamına da geliyor.

Enerjiyi Unutmayalım

Lazer yazıcıların aksine mürekkep püskürtme teknolojisi işlem sırasında ısı gerektirmiyor ve doğal olarak enerji kullanımını düşük tutmaya ve elektrik faturalarını azaltmaya yardımcı oluyor. 600dpi baskı çözünürlüğü, yüksek tarama çözünürlüğü ve çift taraflı baskıdan olanağı da sunan cihaz, USB bağlantısı ile yerleştirdiğiniz yerden kolayca bilgisayara bağlanabiliyor.

Epson M3140’ın Temel Özellikleri
– Düşük TCO
– Yüksek mürekkep verimliliği
– Dahili mürekkep ile 11.000 sayfaya kadar baskı olanağı
– Hızlı FPOT
– Düşük enerji kullanımı
– 4’ü 1 arada (baskı, tarama, fotokopi ve faks)

Etiketler: ,