Kingston Server Premier Modülleri Onay Aldı

Purley platformu, Intel Xeon Scalable işlemci ailesi (Cascade Lake-SP) için yeni özellikler taşıyor.

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Technology Company Inc. 32 GB, 16 GB ve 8 GB kapasiteli Server Premier DDR4-2933 Kayıtlı DIMM’lerinin, Intel Xeon Scalable işlemci ailesine (önceden “Cascade Lake-SP” olarak biliniyordu) destek veren Intel Purley platformu için onay aldığını duyurdu.

Kingston’ın Purley onaylı Server Premier modülleri Intel’in altı kanallı sunucu mikro mimarisinin gücünü ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlanıyor. En yeni Intel Xeon Scalable sunucu ailesi tarafından desteklenen yeni nesil 2933 MT/s bellek frekansıyla her DIMM, 23,46 GB/s bant genişliği sunabiliyor. Çok kanallı performans için grup halinde kullanıldığında, yoğun bellek gerektiren sunucu uygulamaları için önemli bir performans artışı elde ediliyor.

Kingston 30 yılı aşkın süredir veri merkezleri için müşterilerin tercihi olmaya devam ediyor. Server Premier bellekler sabit bir malzeme listesi kullanılarak geliştiriliyor, böylece markanın her DRAM sürümünde tutarlı sonuç vermesi sağlanıyor. Ürünler erken oluşabilecek arızaları daha fabrikadayken ortadan kaldırmak için tasarlanan için zorlu, dinamik yazma testlerinden geçiyor. Kingston üretim testi süreçlerinin önemli bir parçasını, veri merkezlerinde bulunan anakartlar üzerinde müşterilerin iş yüklerine benzer işlemler uygulayarak yapılan testler oluşturuyor.