Kingston Digital, Veri Merkezleri İçin Yeni Ürünleri Satışa Sundu

Tutarlı gecikme süreleri ve IOPS performansı ile kurumsal düzeyde gelişmiş dayanıklılık sağlıyor.

Kingston Technology Company, Inc., veri merkezlerinde karma kullanımlı iş yükleri için yeni U.2 NVMe™ PCIe SSD’si DC1500M’in kullanılabilirliğini duyurdu. Yüksek performanslı Gen 3.0 x4 PCIe NVMe tasarımından yararlanan DC1500M, çok çeşitli iş yüklerinde öngörülebilir rastgele IO performansının yanı sıra öngörülebilir gecikme süreleri sunuyor.

Kingston Kurumsal SSD İşletme Müdürü Keith Schimmenti: “DC1500M, sanallaştırma ve web sitesi barındırma gibi ortamlar için ideal olan çoklu isim alanı desteği ekliyor. DC1500M, yüksek performanslı bulut hizmetlerinden, medya yakalama ve taşımadan bir dizi büyük veri uygulamasına kadar QoS ve performansın öngörülebilirliğinin en önemli olduğu uygulamalar için standardı belirliyor. Veri merkezlerinin; güvenilir, servis verilebilir form faktörlerine sahip ve SLA’ların bakımını kolaylaştıran kurumsal düzeyde özelliklerle donatılmış sürücülere ihtiyacı var” açıklamalarında bulundu.

DC1500M, yeni ve mevcut veri merkezi platformlarında yüksek verim ve düşük gecikme süresi için yüksek performanslı Gen 3.0 x4 NVMe PCIe arabirimi sunarak uzun vadeli performans sağlamak üzere geliştirildi. Sürücü, sırasıyla <110 mikrosaniye / <206 mikrosaniye tutarlı okuma/yazma gecikmeleri sunuyor. SSD’nin U.2 form faktörünü benimsemesi, mevcut Gen 3.0 ve Gen 4.0 sunucularının ve depolama dizilerinin çalışırken takılabilir sürücülerle servis vermesini sağlarken mevcut PCIe yuvalarını ve U.2 arka panellerinin de hemen kullanılmasına olanak tanıyor.

Önceki Kingston U.2 NVMe SSD’lerin başarısını temel alarak inşa edilen yeni DC1500M, yüksek kullanılabilirlik ortamlarında uzun vadeli performansını artırmak için gelişmiş kurumsal sınıf özelliklerine sahip. Bunlar arasında uçtan uca veri yolu koruması, çoklu isim alanı yönetimi, güç kaybı koruması (PLP) ve artan veri merkezi güvenilirliği için telemetri izleme özelliği bulunuyor.