Kazananbayi.com İş Süreçlerini Dijitalleştirecek

Bircom, dijital satışta devrim sayılabilecek “Kazananbayi.com” platformuyla ezberleri bozmaya hazır. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen projeyle “Bayiden bayiye” dijital satışı başlatan Bircom, bayilerinin iş süreçlerini dijitale taşıyor. Telekomünikasyon sektörünün dijital platformu olma hedefiyle yola çıkan “Kazananbayi.com” platformunun yeni versiyonuyla ticari senaryoları dijital ortama taşıdıklarının altını çizen Bircom CEO’su Can İlkhan, hedeflerinin; hem bayilerini hem de son kullanıcıları ‘İyi teknolojilerle’ buluşturarak iş yapma süreçlerini hızlandırmak olduğunu vurguladı.

Tümü kendi alanında lider markaların dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim ve satış sonrası hizmetleri ile dünyaca ünlü teknoloji devlerinin seçkin koleksiyonlarını sunan Bircom, “Kazananbayi.com” ile telekomünikasyonda bilindik kuralları değiştiriyor.

Yenilenen “Kazananbayi.com” platformu dolayısıyla gerçekleştirdiği bayi toplantısında 100’ün üzerinde iş ortağını buluşturan Bircom, “Telekomünikasyon sektörünün dijital platformu” olma hedefiyle yola çıkan yeni projesinin detaylarını paylaştı. “Bayiden bayiye” dijital satışı başlatacak olan platform ile bayilerin stoklarını daha hızlı eriterek gelirlerini artıracaklarını belirten Bircom CEO’su Can İlkhan, “Türkiye’nin dört bir yanından 700’den fazla bayimizin yer alacağı yenilenen “Kazananbayi.com” platformumuzda bundan böyle offline’de bugüne dek gerçekleştirilen ticari senaryoları dijitalleştirerek hem iş yapma sürecini hızlandıracak hem de bu süreci şeffaf bir boyuta taşıyacağız. Türkiye’de, bayiden bayiye satış olanağı sunan ilk distribütörüz” dedi.

Hız ve Dinamizme Gönderme Yapan Yeni Logo

Telekomünikasyon sektörünün esnek yapısı ve dinamik değişkenleri ile gelişime açık sektörlerin başında geldiğinin altını çizen Can İlkhan, “1972 yılından bu yana sektöründe öncü, bugüne dek sayısız yeniliğe imza atmış Bircom ailesi olarak değişime uyum sağlayan, dinamik yapımızla gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Sektördeki değişime ayak uyduramayan şirketlerin günümüz rekabet koşullarında ayakta kalması oldukça zor. Şirketimizin temellerinde yer alan dinamik, öncü ve yenilikçi vizyon doğrultusunda yenilediğimiz logomuz şirketimizin değişim geçiren hızlı ve dinamik yapısına gönderme yapıyor” diyor.

Genç, dinamik ve enerjik ekipleriyle değişmeye, gelişmeye devam edeceklerinin altını çizen İlkhan, “1970’li yıllarda, Türkiye’nin ilk TSE sertifikalı telekomünikasyon ürünleri ile temellerini attığımız net, yalın, eğitimli ve esnek bir şirket kültürü üzerinde yapılanan sektördeki öncü konumumuzu koruyoruz. Müşterilerimizin bizden aldığı hizmet ve ürünlerde beklentilerinin ötesine geçmek, onların memnuniyetini sağlamak temel ilkelerimizden birisi. Kısa süre önce “ISO Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi” gerekliliklerini karşılayarak “ISO onaylı Müşteri İlişkileri Yönetimi Sertifikası” almaya hak kazandık. Arızalı ürün çözüm süresini ortalama 2 günde sonuca ulaştırarak müşterilerimize sunduğumuz deneyimi en üst noktaya taşıyoruz, müşterilerimizi dinleyip en hızlı ve en doğru çözümleri sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde “İyi teknolojiyi” yüksek kaliteli ve güvenilir müşteri hizmetlerimizle birleştirip, yarınlar için daha güçlü adımlar atmayı, iz bırakan çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz” şeklinde sözlerine devam etti.

“Gelecek İçin Ar-Ge”

İyi teknolojiler geliştirmek için kurulan Bircom Ar-Ge merkezinde bir yıl gibi kısa bir sürede e-ticaret, ürün yönetimi, saha takip ve süreç yönetimi yazılımları geliştirdiklerini açıklayan Can İlkhan, “Maliyet azaltan yapay zeka entegrasyonlu Big Data ürünleri geliştirme konusunda “Gelecek için Ar-Ge” mottosuyla çalışmaya devam ediyoruz. Ar-Ge ekibimiz hızla genişliyor, gündemimizdeki projeler de büyük bir hızla ilerliyorlar, yaptığımız bu çalışmaların karşılığını almamız doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’na 8. kez girerek ciddi bir başarıya imza atan Bircom, geçtiğimiz sene, Avrupa’nın en prestijli organizasyonlarından biri olan European Business Awards’ta, Türk şirketler arasında “Yılın En İyi İşletmesi Ödülü”ne de layık görülmüştü.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?