İyi Projeksiyon İş Kalitenizde Fark Yaratır

Dünyanın lider projektör üreticisi Epson, iş yaşamına yönelik sunduğu 20’yi aşkın modeliyle tüm ihtiyaçları karşılarken ofislerdeki sunum kalitesini de maksimize ediyor.

Ofis projeksiyon çözümlerinde neler kritiktir?

Her ofisin ya da yöneticinin birbirinden farklı ihtiyaçları olabilir; ancak şu bir gerçek ki projeksiyon teknolojisinde bazı özellikler gerçekten kritik. Yüksek çözünürlük bunların başında geliyor. Epson’un ofis projektörlerinde genel ortalama 1920X1200 ki bu oldukça yüksek bir çözünürlük.

Uygun lamba maliyetine dikkat

Diğer kritik ve kurumlar açısından ciddi avantaj sağlayacak nokta ise uygun lamba maliyeti. Kaliteli ve uzun ömürlü lamba aynı zamanda toplam sahip olma maliyetinde şirketler için ciddi bir kazanım anlamına geliyor. Epson lamba maliyetinde muadil teknolojilere göre yüzde 50’ye varan kazançla iddialı. İş hayatının giderek mobil hale geldiği günümüzde kablosuz erişim de bir diğer önemli özellik. Epson’un tüm iş projektörlerinde gerek Android gerekse Microsoft tabanlı kullanıcılar uzaktan erişimi kullanarak sunum yapabiliyor. Ayrıca NFC özelliği sayesinde de cep telefonlarından görüntü, video ya da belge aktarımı mümkün. Cep telefonunuzu projektöre yakınlaştırmanız yeterli.

Ultra mobil projektör: Epson EB-1795F

Mobil yaşama değinmişken Epson’un son model iş projektörlerinden EB-1795F modeline de biraz daha yakından bakmakta fayda var. Sürekli seyahat halinde ve yoğun tempoda çalışanların kurtarıcısı olan ultra mobil projektör, Full HD 1080p ve 3.200 lümenlik ışık çıkına sahip.

Dizüstü bilgisayar çantasına sığan ince tasarım

Epson EB-1795F; ultra incelik, hafif tasarım, olağanüstü görüntü kalitesi ve gelişmiş işlevselliğin başarılı birleşimini sunuyor. Kendi kılıfıyla birlikte gelen Epson EB-1975F, standart bir dizüstü bilgisayar çantasına kolayca sığıyor. Model ayrıca duvarla kendisi arasındaki mesafeyi otomatik ölçerek en iyi görüntüyü verecek ekran genişliğini de ayarlıyor.

Konuyla ilgili Epson Türkiye Video Görüntüleme ürünleri Satış Yöneticisi Mustafa Akmaz ile yaptığımız röportajı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sizin de bu konuda söyleyecekleriniz mi var?