ininal Yenilenen Mobil Uygulaması ile Kullanıcı Deneyimini Bir Üst Seviyeye Çıkartıyor

ininal yenilenen uygulaması ile kullanıcılarının deneyim dünyasını değiştirmeye ve aldıkları hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. ininal, değişen hesap yapısı, hayatı kolaylaştıran yeni yöntem ve özellikleriyle kullanıcı deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor.

ininal, mobil uygulamasını yeniledi. ininal yenilenen uygulaması ile kullanıcıların bir yandan tüm finansal hizmetlere çok daha hızlı ve çok daha kolay ulaşılmasını sağlarken diğer yandan deneyim dünyalarını değiştirmeye ve aldıkları hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor.

Kullanıcılar yenilenen ininal mobil uygulaması ile 7×24 para gönderip alma ve döviz alıp satma işlemlerini yapabiliyor. Evden çıkmadan fatura ödeyebilme ve diledikleri her yerden alışveriş yapabilme gibi hayatı kolaylaştırıcı özelliklerin yanında kullanıcılar, kartlar arası transfer işlemlerini artık daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirebiliyor. Kullanıcılar, Visa altyapısı ile yurt içi ve yurt dışında internetten veya mağazadan daha hızlı ve kolay işlem yapabiliyor.

İşte ininal’ın yenilenen mobil uygulaması ile gelen kullanıcı dostu özellikler;

– Birden çok hesap kolaylıkla yönetilecek: ininal kartı olan ya da olmayan fark etmeksizin tüm ininal kullanıcıları, tüm hesap ve kartlarını ana hesap yapısı altında kolayca yönetebilecek ve hesaplarına isim verebilecek. Ana hesap yapısının hayata geçmesi ile birden fazla hesaba sahip olacak kullanıcılar, hesapları arasındaki pratik transfer işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirken tüm transfer ve uygulama içi ödemelerini de hesaplarındaki bakiye ile gerçekleştirebilecek.

– Nakit yükleme ve kart satış noktaları anında görülecek: Yenilenen ininal uygulaması ile kullanıcılar nakit yükleme noktaları ücrete göre filtreleyebilecek ve ödeme noktalarına olan mesafeleri anında görebilecek. Ayrıca uygulama üzerinden online satış noktalarına da doğrudan ulaşabilecek.

– Kart hareketleri ve işlem detaylarına hızlıca ulaşılacak: Tarih ve işlem türlerine göre çeşitli filtreleme yöntemleriyle işlem detaylarına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecek kullanıcılar, ayrıca işlem tipi ve en sık alışveriş yapılan firmalar için geliştirilen özel ikonları kullanarak dijital hesaplarını kolayca yönetebilecek. Gerektiği taktirde sorularına anında cevap alabilecek ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimini üstün bir şekilde yaşayacak ininal kullanıcıları aynı zamanda yaptıkları işlemlerin dekontlarına da kolayca erişebilecekler.

ininal yeni dönemde yenilenen uygulamasına günden güne farklı özellikler ekleyerek, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmaya devam edecek.

Etiketler: